Türk Yurdu

Survıvor 2017’de Bireysel Sembol Oyunun Kim Kazandı? Ödülü Kazanan Kimler Oldu? 30 Ocak

Survıvor 2017’de bireysel sembol oyununu kim kazandı? Bireysel sembol oyununda kızlardan kim kazandı erkeklerden kim kazandı? Ödülü hangi takım yiyecek, ödül ne? Detaylar haberimizde.

Survıvor 2017’de Bireysel Sembol Oyunun Kim Kazandı? Ödülü Kazanan Kimler Oldu? 30 Ocak
Son Güncellenme Tarihi:30 Ocak 2017 - 21:44 - 844 kez görüntülendi.

Survıvor 2017’de bireysel sembol oyununu kim kazandı? Bireysel sembol oyununda kızlardan kim kazandı, erkeklerden kim kazandı? Ödülü hangi takım yiyecek, ödül ne? Detaylar haberimizde.

Bireysel dokunulmazlık oyunu Kıbrıs’a gitme final yolunda büyük bir önem taşıyor. Kazanan semboller final koltuğuna oturmak için büyük bir fırsat. Survıvor 2017’de ise bu sembollerin önemi artırıldı ve bundan sonra bu semboller birleşme partisine gitmek için de adeta bir bilet niteliğinde.

Bireysel dokunulmazlık oyununun ilki ise 30 Ocak günü ekranlara geliyor. Seyirciler ise heyecan içinde sembolün sahibini bekliyor.

Ayrıca oyunu sembolü kazanan kişi yanına alacağı 3 arkadaşı ile birlikte mor odaya gidip orada ödül ile buluşacak. Kızların oynadığı oyunun kazananı ve 3 kişi, erkeklerin onadığı oyunun kazananı ve 3 kişi, yani toplamda 8 kişi ödüle gidebilecek.

Bugünkü ödül ise meyve.

Survıvor 2017’de kızların oynadığı bireysel sembol oyununda finale Berna Öztürk ile Sema kaldı. Finalde kazanan Sema oldu. Böylece bireysel sembolün ilk sahibi Sema oldu.

Erkeklerin oynadığı bireysel sembol oyununda finale kalan iki isim de Serhat Akın ile Gökhan. Oyunun galibi Serhat Akın oldu.

Kızlarda bireysel sembolün sahibi Sema olurken, erkeklerde Serhat Akın oldu.

Ödüle kimin gideceğine Serhat Akın ve Sema belirleyecek. Sema, ödüle Berna, Pınar ve Tarık Mengüç’ü götürürken, Serhat Akın da Furkan, İlhan Mansız ve Şahika’yı götürdü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER