Türk Yurdu

Survıvor 2017’de Bireysel Sembol Oyununda Kim Kazandı? Ödülü Kazanan Kimler Oldu? 27 Şubat

Survıvor 2017’de bireysel sembol oyununu kim kazandı? Bireysel sembol oyununda kızlardan kim kazandı, erkeklerden kim kazandı? Ödülü hangi takım yiyecek, ödül ne? Detaylar haberimizde.

Survıvor 2017’de Bireysel Sembol Oyununda Kim Kazandı? Ödülü Kazanan Kimler Oldu? 27 Şubat
Son Güncellenme Tarihi:28 Şubat 2017 - 11:02 - 1957 kez görüntülendi.

Survıvor 2017’de bireysel sembol oyununu kim kazandı? Bireysel sembol oyununda erkeklerden kim kazandı? Ödülü hangi takım yiyecek, ödül ne? Detaylar haberimizde.

Bireysel dokunulmazlık oyunu Kıbrıs’a gitme final yolunda büyük bir önem taşıyor. Kazanan semboller final koltuğuna oturmak için büyük bir fırsat. Survıvor 2017’de ise bu sembollerin önemi artırıldı ve bundan sonra bu semboller birleşme partisine gitmek için de adeta bir bilet niteliğinde.

Bu haftaki bireysel dokunulmazlık oyunu 27 Şubat günü ekranlara geldi. Seyirciler ise heyecan içinde sembolün sahibini bekliyor.

Ayrıca oyunu sembolü kazanan kişi yanına alacağı 3 arkadaşı ile birlikte mor odaya gidip orada ödül ile buluşacak. Kızların oynadığı oyunun kazananı ve 3 kişi, erkeklerin onadığı oyunun kazananı ve 3 kişi, yani toplamda 8 kişi ödüle gidebilecek.

Bugünkü oyunun ödülü ise mozarelle stiks.

Survıvor 2017’de erkeklerin oynadığı bireysel sembol oyununun finalini Furkan ile Ogeday oynadı. Oyunun galibi ve bireysel sembolü kazanan Furkan oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Bn fatma ;

    Hadi ogeday kazan lütfen dualarimız seninle

    28 Şubat 2017 00:30