Türk Yurdu

Survıvor 2017’de Ada Konseyinde Neler Oldu? Kimlerin İsmi Yazıldı? 25 Şubat

Survivor 2017’de hayatta kalma mücadelesinin 6. haftasında oynanan dokunulmazlık oyununun Ünlüler kaybetti. Peki ada konseyinde neler oldu? Ada konseyinde gitmek için kimlerin ismi yazıldı. İşte detaylar.

Survıvor 2017’de Ada Konseyinde Neler Oldu? Kimlerin İsmi Yazıldı? 25 Şubat
Son Güncellenme Tarihi:26 Şubat 2017 - 19:18 - 423 kez görüntülendi.

Survivor 2017’de hayatta kalma mücadelesinin 6. haftasında oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler kaybetti. Peki ada konseyinde neler oldu? Ada konseyinde gitmek için kimlerin ismi yazıldı. İşte detaylar.

Geçen hafta oynanan dokunulmazlık oyununun ilkini kaybeden Ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık kolyesi için mücadele etti. Bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Adem oldu ve bir isim söyleme hakkına sahip oldu. Ada konseyinde en çok ismi çıkan isim Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlığın sahibi Adem ise Sedat’ın ismini verdi. Böylece gitme adayı olan ilk iki isim Sabriye ve Çılgın Sedat. Dokunulmazlık oyununun ikinci turunda ise Gönüllüler takımı kazandı. Oyunu kaybeden Ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı ve bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi Furkan oldu.Ada konseyinde gitme adayı olarak çıkan ilk isim Berna oldu. Furkan ise Şahika’nın ismini verdi. Böylece Survıvor 2017’nin 5. haftasında gitme adayı olan isimler Sabriye, Sedat, Berna ve Şahika’ydı ve en az oyu alarak adaya veda eden isim Berna oldu.

Survivor hayatta kalma mücadelesinin 6. haftasında adaya veda eden ismi belirlemek için oynanan dokunulmazlık oyunun ilk turunda kazanan takım 5-4 skor ile Ünlüler oldu. Oyunun ikinci turunda ise kazanan 3-5 skorla Gönüllüler oldu. Oynanan best of turunda ise 4-5 skor ile Gönüllüler oldu.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Oyunda sona kalan iki isim Şhaika ve Furkan’dı ama dokunulmazlık kolyesinin sahibi Furkan oldu.

Ada konseyinden çıkan ilk isim Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi Furkan’ın söylediği isim Fatih oldu.

Böylece bu hafta gitme adayı olan ilk iki isim Sabriye ve Fatih.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER