Türk Yurdu

Survıvor 2017’de Ada Konseyinde Neler Oldu? Kimlerin İsmi Yazıldı? 25 Mart

Survivor 2017’de hayatta kalma mücadelesinin 9. haftasında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kaybetti. Peki ada konseyinde neler oldu? Ada konseyinde gitmek için kimlerin ismi yazıldı.

Survıvor 2017’de Ada Konseyinde Neler Oldu? Kimlerin İsmi Yazıldı? 25 Mart
Son Güncellenme Tarihi:26 Mart 2017 - 0:45 - 436 kez görüntülendi.

Survivor 2017’de hayatta kalma mücadelesinin 10. haftasında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kaybetti. Peki ada konseyinde neler oldu? Ada konseyinde gitmek için kimlerin ismi yazıldı.

Geçen hafta oynanan dokunulmazlık oyununun ilk turunda kazanan Gönüllüler oldu ve ada konseyinden çıkan isim Şahika ve Sedat oldu. Oyunun ikinci kolunda ise yeniden Gönüllüler kazandı ve ada konseyinden çıkan ilk isim Şahika ve Sadet oldu. Ada konseyinden çıkan ilk isim Pınar olurken, bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi Sabriye Furkan’ın ismini verdi. Böylece bu hafta gitme aday olan 4 kişi, Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan oldu. Veda konseyinde ise en az oyu alarak adaya veda eden isim Sedat oldu.

Bugün oynanan dokunulmazlık oyununda ise kazanan Ünlüler oldu ve bireysel dounulmazlık oyununu oynayan Gönüllülerden Tuğçe kolyenin sahibi oldu.

Ada konseyinden çıkan ilk isim Erdi olurken bireysel dokunulmaz olan Tuğçe Berna’nın ismini verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER