Türk Yurdu

Sürdüğü Arabadan Yılan Çıktı

Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi’nde Tarık Eryürek otomobilinin emniyet kemeri makara yuvasına giren yılanı fark edince bakın ne yaptı?kocaeli

Sürdüğü Arabadan Yılan Çıktı
Son Güncellenme Tarihi:09 Mayıs 2017 - 21:06 - 407 kez görüntülendi.

Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi’nde Tarık Eryürek otomobilinin emniyet kemeri makara yuvasına giren yılanı fark edince bakın ne yaptı?

Karamürsel Çevre Köyleri Taşıma Kooperatifi Başkanı Tarık Eryürek, evinin önünde park halinde bulunan 41 E 9354 plakalı otomobiline bindi. Aracıyla ile bir süre ilerlediğinde gelen sesleri fark ederek yanındaki koltuğun emniyet kemerine bakan Tarık Eryürek, kemerin makara yuvasından başını çıkaran yılanı fark etti. Yol kenarında duran Tarık Eryürek, aracın kapısını açtı. Yılan emniyet kemeri maraka yuvasından koltuğun üzerine indi. Tarık Eryürek daha sonra yaklaşık 1 metre uzunluğundaki yılanı kendi çabalarıyla aracından çıkararak doğal alana saldı.

Tarık Eryürek soğukkanlılıkla yılanı araçtan çıkardığını belirterek, “Yılanı görünce çok fazla panik yapmadım. Soğukkanlı davranarak aracımı yol kenarına çektim ve yılana aracımdan çıkardım” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER