Türk Yurdu

Sevilen Dizi Final Yapıyor!

Ekranda sevilen dizisi ‘Seksenler’ final yapmaya hazırlanıyor.

Sevilen Dizi Final Yapıyor!
Son Güncellenme Tarihi:06 Nisan 2017 - 23:55 - 326 kez görüntülendi.

Ekranda sevilen dizisi ‘Seksenler’ final yapmaya hazırlanıyor.

TRT de ekranlara gelen dönem dizisi altı sezon sonunda final yapma kararı aldı. 27 Mayıs’ta yayınlanacak son bölümüyle ekranlara veda edecek.

MinT Yapım imzalı dizinin 27 Mayıs Cumartesi günü son bölümü yayınlanacak 228. bölüm ile ekran macerasına son verecek. “‘En büyük teşekkür Seksenler seyircisine’ İzleyiciyi hatıralarıyla gülümsetmeye çalıştık ve onlar da bizi altı sezon boyunca yalnız bırakmadı” ifadelerini kullanan dizinin yapımcısı birol Güven, final ile ilgili olarak “Böyle bir dizi ancak TRT ekranlarında olabilirdi. Seksenler TRT’ye çok yakıştı. TRT yönetimine çok teşekkür ederiz”, dedi.

Yönetmenliğini Bora Tekay’ın yaptığı sevilen dizi Seksenler’in oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, İlker Ayrık, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Suzan Kardeş, Necmi Yapıcı, Hacı Ali Konuk, Aşkın Şenol, Mahir İpek,Hakan Bulut, Haluk Özenç, Özlem Balcı, Tolunay Donat, Mehmet Elmas, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat Pekzeren, Betül Berk, Tahsin Taşkın, Osman Büyükercan, Eray Yasin Işık, Kemal Zeydan, Gülseren Gürtunca, Yalçın Özden ve Kemal Kuruçay yer alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER