Türk Yurdu

O Ses Türkiye’ye damgasını vuran yarışmacı Mehmet Bilen kimdir? Mehmet Bilen Tamirci Çırağı Şarkısı dinle

O Ses Türkiye’ye damgasını vuran yarışmacı Mehmet Bilen kimdir? Mehmet Bilen Tamirci Çırağı Şarkısı dinle
Son Güncellenme Tarihi:13 Ocak 2017 - 22:35 - 1240 kez görüntülendi.

Bu akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Mehmet Bilen seslendirdiği iki şarkıyla adeta harikalar yaratarak jüri üyelerini şoka sokarken, kendisini dinleyen herkesi stüdyoda veya ekranları başında mest etti. Mehmet Bilen, kendisini dinleyenleri hayran bıraktı. Peki Mehmet Bilen kimdir? Mehmet Bilen kaç yaşında? Mehmet Bilen başka şarkıları var mı? Dinle. Mehmet Bilen hayatı ve biyografisi 13 Ocak 2017 Cuma.

Juri Koltuğunda Birbirinden ünlü isimler

Türkiye’de yeni sesleri bulmak amacıyla Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ses yarışması O Ses Türkiye harika bölümleriyle ekranlara gelmeyi devam ettiriyor. Ünlü televizyon yapımcısı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda ise Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan – Hakan kardeşler gibi önemli isimler oturuyor.

JURİ çok beğendi

Bu akşam ekranlara getirilen ses yarışması O Ses Türkiye’ye harika bir yarışmacı dahil oldu. Mehmet Bilen isimli bu harika yarışmacı Cem Karaca’nın muhteşem şarkısı Tamirci Çırağını söyledi. Bilen Gerçekleştirdiği müthiş performansıyla dinleyenleri mest ederken, harika ses tınısıyla da juriyi etkilemeyi başardı.

İşte Mehmet Bilen Tamirci Çırağı Performansı dinle:

Mehmet Bilen Kimdir?

27 yaşındaki Mehmet Bilen istanbulda yaşıyor. Tekstilcilik yapan Bilen, aynı zamanda oyunculuk ta yapıyor. 6 yaşında müziğe amatör olarak başlayan Bilen şarkı söylemeyi çok seviyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER