Türk Yurdu

O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can yok mu? Sibel Can O Ses Türkiye’den ayrıldı mı yoksa ayrılmadı mı? 10 Ocak 2017 Salı

Ünlü ses yarışması O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can’ın olmaması izleyicileri bir hayli meraklandırdı O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can yerine Hülya Avşar oturdu ve keyifli anlar yaşandı. Peki O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can neden yok? O Ses Türkiye’de Sibel Can Ayrıldı mı ayrılmadı mı? Sibel Can O Ses Türkiye’de neden yok? İşte bu önemli O Ses Türkiye Sibel Can haberin ayrıntıları haberimizde yer alıyor. 10 Ocak 2017 Salı.

O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can yok mu? Sibel Can O Ses Türkiye’den ayrıldı mı yoksa ayrılmadı mı? 10 Ocak 2017 Salı
Son Güncellenme Tarihi:10 Ocak 2017 - 19:48 - 1445 kez görüntülendi.

Ünlü ses yarışması O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can’ın olmaması izleyicileri bir hayli meraklandırdı O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can yerine Hülya Avşar oturdu ve keyifli anlar yaşandı. Peki O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Sibel Can neden yok? O Ses Türkiye’de Sibel Can Ayrıldı mı ayrılmadı mı? Sibel Can O Ses Türkiye’de neden yok? İşte bu önemli  O Ses Türkiye Sibel Can haberin ayrıntıları haberimizde yer alıyor. 10 Ocak 2017 Salı.

Tv8 ekranlarının başarılı ses yarışması O Ses Türkiye, her hafta yepyeni bölümleriyle yepyeni sesleri ülkemize kazandırmaya devam ediyor. Birçok önemli ismin ortaya çıkmasını sağlayan ses yarışması O Ses Türkiye ekranlara getirdiği her harika bölümle insanları kendisine kilitlemeyi başarıyor.

Türkiye’nin yepyeni seslerini ortaya çıkartan müthiş ses yarışması O Ses Türkiye, uzun senelerdir televizyon ekranlarına yepyeni bölümleriyle gelerek gerçekten de herkesin eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Sibel Can yeni bölümde yok!

Bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturan başarılı şarkıcı Sibel Can’ın olmadığı görüldü. Yeni bölüm fragmanında ünlü şarkıcı Sibel Can’ın yerinde Hülya Avşar’ın oturduğu görüldü. Ünlü şarkıcı Sibel Can’ın yeni bölümde neden olmadığı henüz bilinmezken, bir sağlık sorunu olduğundan dolayı yeni bölümde yer almadığı tahmin ediliyor.

Her şeyiyle harika bir program!

Herkes tarafından sevilerek izlenilen program O Ses Türkiye, bu zamana kadar gerçekten de harika seslerin ortaya çıkmasını sağlarken bölüm esnasında yaşanan komik muhabbetler ya da olaylarla beraber insanları bir hayli güldürmeyi başarıyor.

Bu sezon jüri koltuğunda Gökhan Özoğuz-Hakan Özoğuz kardeşler, Murat Boz, Hadise ve Sibel Can’ın oturduğu harika ses yarışması bu senede yepyeni sesleri ortaya çıkarmak için ekranlara geliyor.

En önemli isim İrem Derici!

Bilindiği üzere bu harika ses programından ülkemize kazandırılan en önemli seslerden biri İrem Derici oldu. Başarılı şarkıcı İrem Derici, O Ses Türkiye programına katılmasının ardından kısa zaman içerisinde sesini duyurdu ve şöhret kapılarını kendine araladı.

Bu sezon itibariyle O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda yer alan başarılı sanatçı Sibel Can’ın bu akşamki bölümde de olmaması herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Efsane şarkıcı Sibel Can’ın sağlık sorunları dolayısıyla bu bölümde de yer alamayacağı tahmin ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER