Türk Yurdu

O Ses Türkiye yarışmacı Emre Talha Altunbaş Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı izle – O Ses Türkiye yarışmacı Emre Talha Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı Canlı Tv8 İzle 8 Ocak Pazar

O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Emre Talha isimli yarışmacı bölüme damga vurdu. O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Emre Talha Altunbaş isimli yarışmacı şarkı performansıyla herkesi kendine mest etti. O Ses Türkiye Emre Talha Altunbaş Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı izle, O Ses Türkiye Emre Talha Altunbaş şarkı performansı Tv8 HD izle, O Ses Türkiye Emre Talha Altunbaş Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı Youtube HD izle 8 Ocak 2017.

O Ses Türkiye yarışmacı Emre Talha Altunbaş Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı izle – O Ses Türkiye yarışmacı Emre Talha Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı Canlı Tv8 İzle 8 Ocak Pazar
Son Güncellenme Tarihi:08 Ocak 2017 - 20:56 - 715 kez görüntülendi.

O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Emre Talha isimli yarışmacı bölüme damga vurdu. O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde Emre Talha Altunbaş isimli yarışmacı şarkı performansıyla herkesi kendine mest etti. O Ses Türkiye  Emre Talha Altunbaş Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı izle, O Ses Türkiye Emre Talha Altunbaş şarkı performansı Tv8 HD izle, O Ses Türkiye Emre Talha Altunbaş Hastane Önünde İncir Ağacı şarkı performansı Youtube HD izle 8 Ocak 2017.

O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde yine harika sesler sahneye çıkarak performanslarını sergilediler. Gerçekten de önemli bir ses programı olarak televizyonda yayınlanan O Ses Türkiye, yepyeni sesleri bulmak amacıyla gerçekleştirilen en önemli ses yarışması olarak ön plana çıkıyor.

Tv8’in en önemli yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye, her hafta yeni bölümleriyle izleyicilerle bir araya geliyor. O Ses Türkiye ülkemize gerçekten de bilinmeyen harika sesleri kazandırmayı başarıyor.

Bu akşam yine yeni bölümüyle izleyicilerle bir araya gelen başarılı ses yarışması O Ses Türkiye’de bir sürpriz meydana geldi. O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde jüri koltuğunda bu sezon itibariyle oturmaya başlayan başarılı şarkıcı Sibel Can yer almazken, onun yerine Hülya Avşar’ın yer alması herkesi şaşırttı.

Bu sezon O Ses Türkiye’nin harika jürisinde Sibel Can, Gökhan Özoğuz-Hakan Özoğuz , Murat Boz, Hadise Açıkgöz ve Sibel Can yer alıyor. Yarışmanın sunuculuğunu tabikide programın yapımcısı ve kanalın sahibi olan Acun Ilıcalı üstleniyor.

Bölüme damgasını vurdu!

O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde adlı yarışmacı gerçekten de sergilemiş olduğu harika şarkı performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. O Ses Türkiye’ye damgasını vuran Emre Talha Altunbaş adlı yarışmacı O Ses Türkiye’de Emre Talha Altunbaş adlı harika şarkıyı okuyarak sesiyle stüdyoda yer alan herkesi büyüledi.

Yeni bölüme Emre Talha adeta damgasını vurdu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER