Türk Yurdu

O Ses Türkiye Resul Vatan Şarkısı İzle! Final Performansı

O Ses Türkiye Resul’den Misal Şarkısını Dinle! Bu akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye’nin final bölümünde Resul seslendirdiği adeta harikalar yaratarak izleyici yeniden kendine hayran etmeyi başardı. Resul, kendisini dinleyen herkesi stüdyoda veya ekranları başında mest etti.

O Ses Türkiye Resul Vatan Şarkısı İzle! Final Performansı
Son Güncellenme Tarihi:19 Mart 2017 - 23:43 - 472 kez görüntülendi.

O Ses Türkiye Resul’den Vatan Şarkısını Dinle! Bu akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye’nin final bölümünde Resul seslendirdiği adeta harikalar yaratarak izleyici yeniden kendine hayran etmeyi başardı. Resul, kendisini dinleyen herkesi stüdyoda veya ekranları başında mest etti.

Türkiye’de yeni sesleri bulmak amacıyla Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ses yarışması O Ses Türkiye harika bölümleriyle ekranlara gelmeyi devam ettiriyor. Ünlü televizyon yapımcısı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda ise Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan – Hakan kardeşler gibi önemli isimler oturuyor.

Bu akşam ekranlara getirilen O Ses Türkiye’nin finalinde Gökhan ve Hakan’ın yarışmacısı Resul, Vatan şarkısı yine herkese kendini hayran bıraktı. Resul gerçekleştirdiği müthiş performansıyla dinleyenleri adeta mest etti. İşte o performans:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER