Türk Yurdu

O Ses Türkiye Dodan Final Performansını İzle! Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm Şarkısını Dinle

Bu akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye’nin final bölümünde Dodan seslendirdiği adeta harikalar yaratarak izleyici yeniden kendine hayran etmeyi başardı. Kendisini dinleyen herkesi stüdyoda veya ekranları başında mest etti. Mehmet Bilen, kendisini dinleyenleri hayran bıraktı.

O Ses Türkiye Dodan Final Performansını İzle! Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm Şarkısını Dinle
Son Güncellenme Tarihi:19 Mart 2017 - 23:17 - 439 kez görüntülendi.

Bu akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye’nin final bölümünde Dodan seslendirdiği adeta harikalar yaratarak izleyici yeniden kendine hayran etmeyi başardı. Kendisini dinleyen herkesi stüdyoda veya ekranları başında mest etti.

Türkiye’de yeni sesleri bulmak amacıyla Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ses yarışması O Ses Türkiye harika bölümleriyle ekranlara gelmeyi devam ettiriyor. Ünlü televizyon yapımcısı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda ise Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan – Hakan kardeşler gibi önemli isimler oturuyor.

Bu akşam ekranlara getirilen O Ses Türkiye’nin finalinde Hadise’nin yarışmacısı Dodan, Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm şarkısı yine herkese kendini hayran bıraktı. Dodan gerçekleştirdiği müthiş performansıyla dinleyenleri adeta mest etti.

İşte o performans:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER