Türk Yurdu

O Ses Türkiye Aşık Kul Erdal Şarkı Performansı İzle – O Ses Türkiye yarışmacı Aşık Kul Erdal Şarkı Performansı Tv8 HD izle 10 Ocak Salı

Tv8’nin ses programı O Ses Türkiye yeni bölümüyle ekranlara geldi. O Ses Türkiye’de bu akşam Aşık Kul Erdal adlı yarışmacı damgasını vurdu. O Ses Türkiye Aşık Kul Erdal Şarkı performansı canlı izle, O Ses Türkiye yarışmacı Aşık Kul Erdal şarkı performansı izle Tv8 HD izle, O Ses Türkiye şarkı Aşık Kul Erdal performansı Youtube HD izle 10 Ocak 2017.

O Ses Türkiye Aşık Kul Erdal Şarkı Performansı İzle – O Ses Türkiye yarışmacı Aşık Kul Erdal Şarkı Performansı Tv8 HD izle 10 Ocak Salı
Son Güncellenme Tarihi:12 Ocak 2017 - 0:34 - 925 kez görüntülendi.

Tv8’nin ses programı O Ses Türkiye yeni bölümüyle ekranlara geldi. O Ses Türkiye’de bu akşam Aşık Kul Erdal adlı yarışmacı damgasını vurdu. O Ses Türkiye  Aşık Kul Erdal Şarkı performansı canlı izle, O Ses Türkiye yarışmacı Aşık Kul Erdal şarkı performansı izle Tv8 HD izle, O Ses Türkiye şarkı Aşık Kul Erdal performansı Youtube HD izle 10 Ocak 2017.

Tv8 ekranlarının başarılı ses programı O Ses Türkiye, başarılı bir şekilde ekranlara gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin yeni seslerini seçen ve bu seslere her zaman yarışma sonrasında da destek olan program O Ses Türkiye, herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da herkes tarafından takip edilen bir program olarak ekranlara geliyor.

Bu akşam yepyeni bölümüyle ekranlara gelecek olan ses yarışması O Ses Türkiye’de yine iyi sesler sahneye çıkarak, performanslarını sergileyecekler. Bu akşam ekranlara gelecek bölümde bu sezon itibariyle ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in yerine jüri koltuğuna oturan isim Sibel Can yer almazken, yine komik olaylarda meydana gelecek.

Gökhan Özoğuz’un özellikle sempatik halleri yine bu bölüme damgasını vuracak. Tv8 ekranlarına yeni bölümüyle ekranlara gelen O Ses Türkiye yine heyecan yaratacak.

Güne damgasını vurdu!

O Ses Türkiye’nin bu akşam ekranlara gelen bölümünde sahneye çıkan isimli yarışmacı Aşık Kul Erdal adlı şarkıyı yorumlamasıyla güne damgasını vurdu. Jüri üyeleri gerçekten de bu harika ses karşısında şoka girerken, helal olsun dediler.

O Ses Türkiye, yeni bölümleriyle ekranlara geliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER