Türk Yurdu

Bu Şehir Arkandan Gelecek 17. Bölüm Fragmanı Yayımlandı-Hemen İzle!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanı heyecanı artırıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 17. bölüm fragmanı yayımlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 17. bölüm fragmanı tıkla izle…

Bu Şehir Arkandan Gelecek 17. Bölüm Fragmanı Yayımlandı-Hemen İzle!
Son Güncellenme Tarihi:07 Mayıs 2017 - 21:31 - 171 kez görüntülendi.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanı heyecanı artırıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 17. bölüm fragmanı yayımlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 17. bölüm fragmanı tıkla izle…

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı dizi daha ilk bölümüyle beğeniyi topladı. Başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Defne Kayalar’ın paylaştığı dizi yeni bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitleyecek.

Ali, babasının Şahin olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Ali kendisine herkesin yalan söylediği gerçeğiyle adeta yıkılır. Ali, Derin’in de yüzüstü bırakıp gitmesinin ardından Aslı dışında hiç kimseye güveni kalmaz ve İstanbul’dan bir an önce gitmeyi dener ama bunu da tam olarak başaramaz. Karşılaştığı gerçeklerle adeta yıkılan Ali kafasını dağıtmak için gittiği barda Bora ile tanışır ve Bora’nın da hayatının kendisine benzediğini, onun da kendi gibi yalnız olduğunu düşünür.

Öte yandan Derin, babasının şantajı yüzünden evine döner ama ailesini korkutacak derecede neşeli tavırlar sergiler. Derin, kendisinden beklenen her şeyi yapar ancak kendince meydan okumaya devam eder. Aslı, Ali’nin acısına tanık olmasının ardından ona duyduğu aşk ile arkadaşlığı arasındaki ince çizgide yürümektedir. Ali, annesinin mezarında Tekin’le karşılaşır. Şahin ise onu karşısında görünce kendini kaybeder ve bu kavgaya şahitlik eden Ali, ikisinin arasındaki gerginliğin geçmişten geldiği gerçeğiyle karşılaşır ama yine de gitme konusunda oldukça kararlıdır. Yiğit ise mafyaya borcunu ödeyemez ve köşeye sıkışır. Derin de Ali’yle yüz yüze konuşma talebinin üzerine buluşma yerine gider ancak onu orada büyük bir tehlike bekler. Bunu duyan Ali, Derin’i kurtarmak için harekete geçer ve Derin ve Ali büyük tehlike altında olsalar da günlerden sonra ilk kez baş başa kalırlar.

“Sözleşme yüzünden Gülce’yle çalışmaya devam etmek zorunda olan Ali, bu durumdan çok rahatsızdır. Oğlunun sıkıntısını gören Şahin, ona destek olacaktır. Belgin’in Bora’yla yaşadığı yasak ilişkinin basına yansımasının ardından magazinciler, Derin ve Belgin’in peşine düşer. Gülce ise Ali’yi reklam kampanyasının yüzü yapmak için kolları sıvamıştır. Kokteylin olduğu gece Ali’ye yalnız gelmesini tembihleyen Gülce, Derin’i karşısında görünce çok bozulur. Ali’nin basına tanıtımı, Derin’in varlığı yüzünden skandala dönüşür. Şahin, Ali ve Rauf Anne’yle birlikte Nesrin’i oğlundan istemeye gider. Aslı ve annesinin beklenmedik katılımıyla birlikte, bu ‘kız isteme ziyareti’ oldukça renkli geçecektir. Belgin’in ihaneti yüzünden koğuşta dalga konusu olan Tekin, durumu hazmedemez. Yakında tahliye olacak olan mahkumlardan biri ona sorunu kökünden halletmeyi teklif eder. Nesrin ve Şahin’in nişan gecesi ortaya çıkan Bora, Derin’in tepkisiyle karşılaşır. Tartışmanın sonucunda Derin, annesinin gerçek yüzünü öğrenir. Ancak Belgin’den hesap sormak için eve gelen Derin ve Ali’nin karşılaşacağı manzara, onları dehşete düşürecektir.” (ATV)

İşte ATV’de ekrana gelecek olan dizinin 17. bölüm fragmanı:

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER