Türk Yurdu

Samsung Yetkilileri Diz Çökerek Özür Diledi!

Tüm dünyanın yakından tanıdığı teknoloji markası Samsung’un problemli bataryalı dolayısıyla üretimini durdurduğu Samsung Galaxy Note 7 model telefon için bir özür de Çinli yerel yöneticiler tarafından yapıldı. Yöneticiler, gerçekleştirdikleri etkinlikte diz çöktü ve özür dilediler.

Samsung Yetkilileri Diz Çökerek Özür Diledi!
Son Güncellenme Tarihi:03 Kasım 2016 - 16:13 - 599 kez görüntülendi.

Dünyaca ünlü teknoloji firması Samsung’un bir süredir batarya problemi ile piyasaya sürülen Galaxy Note 7’ler yüzünden başı halen daha dertte. International Business Times tarafından yapılan habere göre, teknoloji firması Samsung bu telefonlar için resmi olarak af dilemesinin sonrasında bir özür de Çinli yöneticilerden geldi.

Etkinlikte diz çöktüler!

Çin’de Samsung’un yerel distrübütörleri bir etkinlik organize etti. Etkinlik esnasında 20 yönetici hatalı Galaxy Note 7’ler için diz çökerek özür diledi. Görüntüler Çin’in Facebook’u olan Weibo’da büyük bir hızla yayıldı.

Üretimini durdurmuşlardı!

Samsung’un bu sene içerisinde iddialı bir şekilde çıkardığı Galaxy Note 7’lerin birer birer patlama haberlerinin tüm dünyada yankı uyandırmasının sorunun problemin nedeninin bataryalar olduğu anlaşılmıştı. Samsung önce telefonları geri toplatmış, sonrasında ise üretimi durdurmuştu.

Samsung, yaptığı hata dolayısıyla herkesten büyük tepki görmüştü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER