Türk Yurdu

Sakarya’da Çatışma!

Sakarya’nın Arifiye ilçesi nakliyeciler sitesinde silahlı çatışma yaşandı.

Sakarya’da Çatışma!
Son Güncellenme Tarihi:25 Nisan 2017 - 21:48 - 221 kez görüntülendi.

Sakarya’nın Arifiye ilçesi nakliyeciler sitesinde silahlı çatışma yaşandı.

Sakarya’nın Arifiye ilçesi nakliyeciler sitesinde meydana gelen silahlı çatışmada 1 kişi kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirirken, 6 kişi de yaralandı. İlk belirlemelere göre çatışmayla ilgili olarak 3 kişinin gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Arifiye ilçesi 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Nakliyeciler Sitesinde iki grup arasında bir silahlı çatışma çıktı. Uzun süren silahlı çatışma sonrasında olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı nakliyeciler sitesinde Özay Cingitaş, Nihat Orhan, Galip Yıldırım, Sami Özay, Yalçın Can, S.Y. ve Diyar Ayhan yaralanırken olay yerine çok sayıda sevk edilen sağlık ekiplerince yaralılar Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yenikent Devlet Hastanesi ve ToyotaSa Acil Yardım Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yenikent Devlet Hastanesine kaldırılan Diyar Ayhan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Ayrıca çatışma bölgesine Özel Harekat Polisleri ve Çevik Kuvvet Polis ekipleri gelerek güvenlik önlemleri aldı. Çatışma sonrasında olay yerinden kaçan şahısların 3’ü Hendek ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı. Diğer şahısların yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatılırken, olay yeri inceleme ekiplerinin, incelemeleri devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER