Türk Yurdu

Sağlık Bakanı İstanbullulara Müjde

Sağlık Bakan Recep Akdağ ” İstanbul’a çok mükemmel hastaneler yapıyoruz” diyerek müjde verdi.

Sağlık Bakanı İstanbullulara Müjde
Son Güncellenme Tarihi:14 Mayıs 2017 - 11:12 - 313 kez görüntülendi.

Sağlık Bakan Recep Akdağ ” İstanbul’a çok mükemmel hastaneler yapıyoruz” diyerek müjde verdi.

Sağlık Bakanı Akdağ, İstanbul’da sağlık alanında yapılan yatırımlara ilişkin “Sağlıkta dönüşümün ikinci dönemini başlattık. İstanbul’a çok mükemmel hastaneler yapıyoruz. Önümüzdeki 4 yıl sonunda İstanbul’daki bütün devlet hastanelerinde odalarınız tek yataklı, banyolu olacak” şeklinde konuştu.

Recep Akdağ, Zeytinburnu’nda düzenlenen Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivalinde yaptığı konuşmada, 15 yıldır AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde güzel işler yapıldığını kaydetti. Bakan Akdağ, şunları söyledi:

“İstanbul’a çok mükemmel hastaneler yapıyoruz. Önümüzdeki 4 yıl sonunda İstanbul’daki bütün devlet hastanelerinde odalarınız tek yataklı, banyolu olacak. Okmeydanı, Göztepe ve Kartal’ı yeniliyoruz. Seyrantepe’ye hastane yapıyoruz. Sarıyer’de hastanemizi bitirdik yakında hizmete açacağız. Sultanbeyli, Tuzla’da hizmete açacağız. Beylikdüzü’nde bitirdik, hizmete açtık. Her geçen gün İstanbul yeni hastanelerle mükemmel hale gelecek. Ayrıca bu yeni dönemde sizlere sağlıklı yaşam merkezleri açacağız. Aile hekimlerimizle birlikte içlerinde diyetisyenlerin, fizyoterapistlerin, psikologların olduğu merkezlerden ücretsiz olarak istifade edeceksiniz. İstanbul’da yeni yatırım yaparken bir sıkıntımız var. Arsa bulmakta zorluk çekiyoruz, tek derdimiz bu. Allah’a şükür paramız, imkanımız, vizyonumuz var. Arsa meselesinde belediyelerimiz bizlere yardımcı olacaklar.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER