Türk Yurdu

Reina’da Silahlı Saldırı ve Patlama Haberi! Reina’da ölü var mı? 1 Ocak 2017

İstanbul, Beşiktaş Ortaköy’de bulunan ünlü gece kulübü Reina’da patlama ve silah saldırısı olduğu öğrenildi. Teröristler tarafından Reina gece kulübüne gerçekleştirildiği iddia edilen bu hain patlama ve silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybedenlerin olduğu iddia edildi. Reina’da silahlı saldırı sonucunda ölü var mı? Reina Silahlı saldırı sonucunda 20 ölü iddiası. Reina’Da patlama sonucu ölen var mı?

Reina’da Silahlı Saldırı ve Patlama Haberi! Reina’da ölü var mı? 1 Ocak 2017
Son Güncellenme Tarihi:01 Ocak 2017 - 2:38 - 2355 kez görüntülendi.

İstanbul, Beşiktaş Ortaköy’de bulunan ünlü gece kulübü Reina’da patlama ve silah saldırısı olduğu öğrenildi. Teröristler tarafından Reina gece kulübüne gerçekleştirildiği iddia edilen bu hain patlama ve silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybedenlerin olduğu iddia edildi. Reina’da silahlı saldırı sonucunda ölü var mı? Reina Silahlı saldırı sonucunda 20 ölü iddiası. Reina’Da patlama sonucu ölen var mı?

Alınan çok önemli bilgilere göre, Beşiktaş’ta bulunan ünlü gece kulübü Reina’da yılbaşı eğlencesi gerçekleştirilirken silahlı saldırı ve patlama meydana geldi. Kulüpte eğlenen vatandaşlarımız bu yaşananlardan dolay bir hayli panik yaşadı. Yaşanan panik sonrasında bağırma seslerinin de havada uçuştuğu ifade edildi.

Öte yandan silahlı saldırıyı gerçekleştiren şahsın Noel Baba kıyafeti giydiği de ifade edildi.

Diğer yandan, yaşanan bu kötü olay sonrasında bölgede hayatını kaybeden kişilerin olduğu iddia edilirken, ölü sayısının da 20’ye yakın olduğu iddiası gündeme geldi. Şu anda henüz resmi rakamlar belli olmazken, yaşanan bu kötü saldırının teröristler tarafından gerçekleştiği ise kesinleşmiş durumda.

Meydana gelen bu kanlı saldırı da Fethullahçı Terör Örgütü’nün parmağının olabileceği düşünülüyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

 • Hamdi Yalçın ;

  ONLAR ASLA AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR!

  İstanbul’da bir gece kulübüne yapılan terörist saldırı, Türk halkına ve ülkemize karşı yapılmıştır.Bu saldırının ferdi ve basit bir olay olarak gösterilmesi asla mümkün değildir. 2017 yılında ülkemizde ve tüm dünyaya barış ve huzur ikliminin hakim olmasını canı gönülden istenildiği yeni yılbaşı gecesinde hainler, caniler dış güçlerin maşa ve oyuncakları, teröristler saldırıyı gerçekleştirmişlerdir. Tablo 39 kişi hayatını kaybetti ve 65 kişi yaralandı.Hayatını kaybedenlerin sayısının artmasından endişe duyuluyor. Bu canlara kasteden; öldüren ve yaralayan teröristlere insan demeye dilim varmıyor.Yaralılara acil şifalar dilerken, hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum.

  Türkiye Cumhuriyeti Devletinin başka ülkelerin topraklarında asla gözü yoktur. Yakın komşularımız Suriye ve Irak’ta da her zaman toprak bütünlüğünü savunan Türkiye’nin bu niyetini boşa çıkarmak ve o bölgeleri de küçük küçük parçalara ayırarak yutmayı amaçlayanlar var. Ülkemiz yöneticileri basiretli ileri görüşlü davranışları ile Suriye’ye gönderilen askerlerimiz o bölgede terörist gruplarla amansızca savaşırken ve onlara göz açtırmayı düşünmezken yine bize dost gözüken ancak bizimle hareket etmeyen dış güçler sinsi bir plan ve program uyguluyor ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini yıpratmak, halk nezdinde itibarsızlaştırma ve acz içerisinde bırakmayı amaçlıyorlar. Bu teröristleri bir saat gibi kurup, ülkemizde masum halkın üzerine gönderenler, canlı bomba yapan, Türkiye’de barış ve huzur istemeyen dış güçler yine oyunlarından birini sahneye koymuşlardır.

  Ülkemizde kaos çıkararak milletimizin huzur ve can güvenliğini yok etmek için onlar ne kadar çok çaba harcarsa harcasınlar, aksine Türk halkı daha çok birbirine kenetlendiği, saflarını daha çok sıklaştırdığı bir ve bütün olduğu sürece o şer güçlerin maşaları-oyuncakları teröristlerin kökü kazınacak ve yok edilecektir. Onlara her türlü eğitim ve lojistik destek veren bazı küresel güçler ise çılgına dönecek ve asla amaçlarına ulaşamayacaklardır.

  Başka Sayın Cumhurbaşkanı, Başbakan ve İçişleri Bakanı olmak üzere diğer tüm yöneticilerimizin teröre karşı çok kararlı bir şekilde mücadele ettiklerini ve asla umutsuz olmadıklarını ve aziz milletimizin de bu mücadeleye çok ciddi bir şekilde destek verdiklerini görmekten dolayı son derece umutluyum ve mutluyum.

  15 Temmuz’da vatan ve millet düşmanları ve dış güçlerin oyuncakları bölücü vatan hainlerinin ülkemizde ortaya koydukları başarısız darbe girişimlerine karşı nasıl ki Türk Halkı ve Siyasi Partilerimiz birbirlerine kenetlenmişlerse; aynı aşk ve inançla terör örgütleri ve teröristlere karşı yine bir ve beraber olmalarından Türk Halkı son derece mutlu olacaktır. Aziz milletim tüm siyasi partilerden ve onların Liderlerinden bunu bekliyor, bunu istiyor.

  İstanbul’da meydana gelen terör saldırısıyla masum insanların hayatlarına son verilmiştir. Dünya’da ve bölgesinde güçlenen Türkiye Cumhuriyeti Devleti: “artık benim de konuşmaya, dünyada yapılan haksızlıklara ve zulme karşı dur demeye ve haykırmaya hakkım var” diyen yöneticilerimize karşı dış küresel güçler: ” Türkiye, hayır senin hiçbir tercih ve hakkın yok” denilmek isteniyor. Devletimizin ülkemizde yaptığı mega yatırımlar istenmiyor, ülkemizde barış ve huzur istenmiyor. Bu dış küresel güçler devletimizin Suriye’de büyük bir gayretle ortaya koyduğu ateşkes sağlanmasını dahi istemiyor, bölgede barış ve huzur umutlarını söndürmeye ve yok etmeyi amaçlıyor. Bu hain güçler yeni yılın ilk gününde Türkiye’nin yatırım yapılabilir bir ülke olmadığını, Ekonominin işlemez bir hale getirilmesini, can ve mal güvenliğinin olmadığı ve Turizm yapılamaz bir ülke olduğu algısını yaymaya çalışıyor.Hedeflerine ulaşabilmek için terörist örgütleri ülkemize üzerine saldırtıyorlar. Masum insanların canlarını almayı hedeflerine ulaşmanın bir aracı sayıyorlar.

  Teröristlerin ağa babaları, destekçileri ve dış güçler ne düşünürse düşünsünler; asla amaçlarına ulaşamayacak ve tüm terörist örgütler yok edilecektir.

  Yeter ki büyük bir ihlas ve kararlılıkla mücadele eden yöneticilerimiz ve aziz milletimiz bir ve beraber olsun, Yeter ki bu aziz milletim Türk Silahlı Kuvvetlerine, Güvenlik Güçlerine ve Mehmetçiklerimize olan destek, inanç ve güvenini muhafaza etsin. İşte o zaman halkımız mutlu bir zafere daha imza atmış olacak. İşte o zaman ülkemiz barış ve huzur içerisinde ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmaya emin adımlarla ilerleyecektir…

  2 Ocak 2017 09:33