Türk Yurdu

Reina’da Gerçekleştirilen Terör Saldırısına Ünlülerin Tepkileri! İşte Ünlülerden Reina Paylaşımları 1 Ocak 2017

İstanbul ilinin en önemli gece kulüpleri arasında yer alan Reina’da yaşanan terör saldırısı sonrasında ünlü isimlerde tepkilerini sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla gösterdi. Reina Terör Saldırısına Ünlülerin Tepkileri, Reina’da yaşanan terör saldırısına ünlüler ne tepki verdi? İşte detaylar..

Reina’da Gerçekleştirilen Terör Saldırısına Ünlülerin Tepkileri! İşte Ünlülerden Reina Paylaşımları 1 Ocak 2017
Son Güncellenme Tarihi:01 Ocak 2017 - 12:54 - 738 kez görüntülendi.

İstanbul ilinin en önemli gece kulüpleri arasında yer alan Reina’da yaşanan terör saldırısı sonrasında ünlü isimlerde tepkilerini sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla gösterdi. Reina Terör Saldırısına Ünlülerin Tepkileri, Reina’da yaşanan terör saldırısına ünlüler ne tepki verdi? İşte detaylar..

Dün gece saat 02.00 sıralarından İstanbul, Beşiktaş Ortaköy”de bulunan ünlü gece kulübü Reina’da Noel Baba kılıklı bir terörist tarafından terör saldırısı gerçekleşti. Yapılan bu hain saldırıda ilk anlarda herhangi bir şey belli olmazken, İstanbul Valisi Vasip Şahin canlı yayında televizyon üzerinden en az bu saldırı sonucunda 35 kişinin hayatını kaybettiğini dile getirdi.

Öte yandan, bu hain saldırıyı duyan ünlülerde sosyal medya hesabı üzerinden terörü lanetlerken, büyük tepki gösterdiler.

İŞTE ÜNLÜLERİN TERÖR PAYLAŞIMLARI:

Oktay KaynarcaBu karanlık kadar karanlıklarla sizi doğurup büyütüp, bu dünyayı karartmaya çalışanlar, şimdi gidin çocuklarınızın yüzüne bakın ve deyin ki biz dün gece gözümüzü kırpmadan Allah adına Allahın kullarını hiç bir suçları yokken katlettik ki cennete gidebilelim,dünyayı cehenneme çeviriyoruz ki bize cennet bahşedilsin.Ama unutmayın Allahın adaleti bu dünyada yaşattıklarınızı size bu dünyada yaşatmak üzeredir.. ,Sonsuza kadar karanlıklarda kalın ve gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz yedi ceddiniz…Şerefsiz korkak cahil pis çirkin iğrençsiniz ve tarihe böyle geçeceksiniz…Savaşın bile bir şerefi namusu vardır ama siz namustan dinden kitaptan imandan habersiz büyütülmüş zavallılarsınız.. Canımızı yakıyorsunuz,birlik oldunuz dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz canımızı yakıyorsunuz ama acılarımız bizi daha da birarada tutacak ve acımız bizi daha da güçlendirecek,hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz.. Milletimizin başı sağolsun….” ifadelerini kullandı.

Bu karanlık kadar karanlıklarla sizi doğurup büyütüp, bu dünyayı karartmaya çalışanlar, şimdi gidin çocuklarınızın yüzüne bakın ve deyin ki biz dün gece gözümüzü kırpmadan Allah adına Allahın kullarını hiç bir suçları yokken katlettik ki cennete gidebilelim,dünyayı cehenneme çeviriyoruz ki bize cennet bahşedilsin.Ama unutmayın Allahın adaleti bu dünyada yaşattıklarınızı size bu dünyada yaşatmak üzeredir.. ,Sonsuza kadar karanlıklarda kalın ve gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz yedi ceddiniz…Şerefsiz korkak cahil pis çirkin iğrençsiniz ve tarihe böyle geçeceksiniz…Savaşın bile bir şerefi namusu vardır ama siz namustan dinden kitaptan imandan habersiz büyütülmüş zavallılarsınız.. Canımızı yakıyorsunuz,birlik oldunuz dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz canımızı yakıyorsunuz ama acılarımız bizi daha da birarada tutacak ve acımız bizi daha da güçlendirecek,hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz.. Milletimizin başı sağolsun….

A photo posted by oktaykaynarca (@oktaykaynarca) on

ACUN ILICALI

"Hayat devam ediyor, etmeli" dediler devam eden hayat değil ki; terör, ölüm, acı, gözyaşı, keder, yas… yapılan hiçbir açıklama, verilen hiçbir mesaj kesmiyor beni. Gencecik çocukları, aileleri, evine ekmek götürmek için çalışanları, umutla yeni yıla girmek isteyen masum insaları yılbaşı gecesi, İstanbul'un göbeğinde, dünyaca tanınmış Reina'da tarıyorlar. İhbar varken alınacağı söylenen önlemler nerede? Binlerce polis her yeri didik didik ararken, terörist nasıl elini kolunu sallaya sallaya Reina'ya girip yüzlerce kişiyi tarayabiliyor? Ve bu terörist nasıl kaçıyor? Bu kalleşler nasıl hala bulunamıyor? Bizi bitirmeye yemin etmişler besbelli. Allah yardımcımız olsun. İçim yanıyor. Başımız sağ olsun. #istanbul

A photo posted by Ayse Ozyilmazel (@ayseozyilmazel) on

A photo posted by Gupse Ozay (@gupseo) on

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER