Türk Yurdu

Murat Dalkılıç Affetmedi

Murat Dalkılıç kendisi adına Rus şarkıcı Tasha’ya ahlaksız mesaj atan Baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’ı işinden kovdu.

Murat Dalkılıç Affetmedi
Son Güncellenme Tarihi:26 Mart 2017 - 16:13 - 273 kez görüntülendi.

Murat Dalkılıç kendisi adına Rus şarkıcı Tasha’ya ahlaksız mesaj atan Baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’ı işinden kovdu.

Murat Dalkılıç’ın sahne koreografilerini de hazırlayan Ömer Yeşilbaş, Murat Dalkılıç adına Rus şarkıcı Tasha’ya gayri ahlaki mesajlar atmış ve bu durum basına sızmıştı. Murat Dalkılıç’ın tepkisi merak konusu olmuştu. Murat Dalkılıç konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Ömer Yeşilbaşın işine son verildiğini vurgulayan Dalkılıç şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili Basın Mensubu Dostlarım;

Bugün gazetelerde sizlerle birlikte aynı anda öğrenmiş olduğum 3. Şahısların arasında geçen tuhaf, anlamsız ve bir o kadar da çirkin yazışmalara adımın karıştırılmaması ve tamamen benim dışımdaki bu konunun benim manevi değerlerime, kişiliğime, aileme zarar verecek boyutlara taşınmaması bakımından hassasiyetinizi rica ediyorum.
Ben yaptığım işlerle anılmak isteyen ve beni dinleyen, izleyen milyonların bana verdiği desteği, güveni ve sevgiyi hak etmek için durmadan çalışan biriyim.

Hiç kimsenin beni bu tür polemiklerin içine çekmesine izin vermeyeceğim ve aynı özeni sizlerden de bekliyorum.

Kimin kime ne yazdığı, yazılanların hangisinin değiştirildiği ya da konunun diğer herhangi bir yanıyla ilgilenmiyorum ancak beni bu tür bir açıklama yapmak zorunda bırakan Ömer Yeşilbaş bugün itibarıyla benim ekibimde yer alan bir dansçı değildir.
Saygılarımla,

Murat Dalkılıç”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER