Türk Yurdu

Lise Devriyesi 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı- Tıkla İzle

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Lise Devriyesi’nin yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Lise Devriyesi’nin 7. bölüm fragmanını tıkla izle. Lise Devriyesi’nin 7. bölümü adeta nefesleri kesiyor.

Lise Devriyesi 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı- Tıkla İzle
Son Güncellenme Tarihi:08 Mayıs 2017 - 21:24 - 295 kez görüntülendi.

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Lise Devriyesi’nin yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Lise Devriyesi’nin 7. bölüm fragmanını tıkla izle. Lise Devriyesi’nin 7. bölümü adeta nefesleri kesiyor.

Başrollerini Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Yusuf Gökhan Atalay, Asena Tuğal ve Doğan Akdığan’nın paylaştığı dizi daha ilk tanıtımından itibaren dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Dizinin hikayesi şöyle:

“Gençlik, polisiye ve komedi temalı ‘Lise Devriyesi’ bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatlarını konu alacak. Genç ve popüler oyuncu kadrosu ile aksiyon ve romantik komediyi bir arada sunacak olan ‘Lise Devriyesi’ gençlerin hayalleri, heyecanları, arkadaş ve aile ilişkileri, polis olma hali, görev baskısı, polislerin meslekleri ve özel hayatları arasındaki çatışmalar, ebeveyn-çocuk ilişkileri ve ailenin önemi gibi kavramları ekrana getirecek. Dizisinin oyuncu kadrosunda; Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan gibi genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra; Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik gibi usta oyuncular da yer alacak. Yapımcılığını “Eski Hikâye”, “6 Mantı” ve “Ne Münasebet” dizilerinin ve “Süper Dadı” adlı aile içi iletişim programının yapımcılığını yapan ARC Film’in üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken, senaryosunu Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan kaleme alıyor. “Lise Devriyesi”nin hikâyesi, Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz’ün Emniyet Amiri Necdet Yılmaz’dan yeni bir görev teklifi alması sonucu şekilleniyor. Yiğit görevi gereği ekibiyle beraber liseye sızacak ve uzun zamandır yakalanamayan mafya babası Çetin Soyer’e oğlu Fırat üzerinden ulaşmaya çalışacaktır. Mesleği için en büyük kâbusuyla yüzleşmeye razı olan Yiğit’in durumu, aynı liseye giden Işıl’ın sürekli ayağına dolanmasıyla iyiden iyiye zorlaşacaktır. Üstelik Işıl, Yiğit henüz bilmese de amiri Necdet Yılmaz’ın kızıdır.” (TRT1)

Lise Devriyesi yeni bölümüyle 14 Mayıs günü TRT1 ekranlarında…

İşte sevilen dizinin 7. bölüm fragmanı:

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER