Türk Yurdu

Köksal Toptan Kaza Yaptı

TBMM eski Başkanı Köksal Toptan Düzce’de kaza yaptı.

Köksal Toptan Kaza Yaptı
Son Güncellenme Tarihi:06 Mayıs 2017 - 23:57 - 337 kez görüntülendi.

TBMM eski Başkanı Köksal Toptan Düzce’de kaza yaptı.

TBMM eski Başkanı Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan’ın bulunduğu otomobil, Düzce’de yağmurdan kayganlaşan yolda sürücünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi nedeni ile bariyerlere çarptı. Köksal Toptan ile şoför kazadan yara almadan kurtuldu.

Saat 13.50 sıralarında TEM yolunun Düzce Gümüşova Rampaları mevkisinde meydana gelen kazada KKTC’den tatilden dönen Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan, İstanbul’da havalimanında uçaktan indikten sonra, Servet Çınar’ın yönetimindeki 06 YTT 68 plakalı otomobille Ankara’ya gitmek üzere yola çıktığı öğrenildi. Sürücü Servet Çınar, Gümüşova Rampaları’na geldiğinde yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon kontrolünü kaybedince savrulan otomobil bariyerlere çarptı. Otomobil hasar görürken Toptan çifti ve sürücü kazayı yara almadan atlattı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan ile şoförün sağlık durumlarını kontrol ederek Toptan çiftinin iyi olduklarını söyledi. Bunun üzerine Toptan çifti jandarma aracıyla Ak Parti eski Düzce Milletvekili Fahri Çakır’ın sahibi olduğu Kapıcı Köyü mevkisindeki otele götürüldü. Köksal Toptan, otelin önünde araçtan inerken, sağlık durumunu soran basın mensuplarına iyi olduklarını ifade ettim

Köksal Toptan olayla ilgili “İstanbul’dan geliyorduk. Demek ki yağmurlu havada fazla hız yapmamak gerekiyormuş. Bir kaç tur attıktan sonra bariyerleri test etme imkanı bulduk. Şu an çok iyiyiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER