Türk Yurdu

Kırgın Çiçekler 84. Bölüm Fragmanı Yayımlandı-Tıkla İzle

ATV ekranlarının çok izlenen dizisi Kırgın Çiçekler’in yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor. Kırgın Çiçekler’in 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Kırgın Çiçekler 84. bölüm fragmanı tıkla izle…

Kırgın Çiçekler 84. Bölüm Fragmanı Yayımlandı-Tıkla İzle
Son Güncellenme Tarihi:09 Mayıs 2017 - 19:12 - 246 kez görüntülendi.

ATV ekranlarının çok izlenen dizisi Kırgın Çiçekler’in yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor. Kırgın Çiçekler’in 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Kırgın Çiçekler 84. bölüm fragmanı tıkla izle…

Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker’in bulunduğu dizi ilk bölümünden itibaren fenomen olmayı başardı.

Hikaye:
“Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.”

Kemal, Eylül’ü ıssız bir eve götürdü. Eylül’e zorla bir mektup yazdırdı ve mektupta Atakan ile kaçtığını yazmak zorunda kalan Eylül’ü kurtarmak için yine devreye Feride hanım girdi. Polisler arama çalışmalarına başlattı. Bakalım Eylül Bu dertten kurtulabilecek mi? Kemal Eylül’ü bir kafese kapattı ve Eylül’e işkence ederek isteklerini yapmasını istiyor. Eylül aç ve susuz kalmaya dayanınca, Eylül’ün annesini evden alıp düşkünler evine veren Kemal bu yolla isteğine ulaşabileceğini sanıyor.Defne ise kendinden yaşça çok büyük olan adamla beraberlik yaşamanın eşiğindeyken annesi bunu fark etti ve adamın evinde Defne’yi bastı. Adam Defne’nin annesine ve Defne’ye tokat attı ve o evden uzaklaştılar. Yurttaki kızlar ise Eylül’ü bulmak için her yolu deniyor.

Eylül kendini büyük bir tehlikeye attı ve Kemal’i yaralayarak kaçar. Kemal’in elinden zorluklarla kurtulan Eylül, ormanda kayboldu ve kısa süre içinde Kemal’ yakalandı. Öte yandan Songül’ün okula geri döneceğini öğrenen Selin, Zehra’yı tehdit etti ve Güney ve Songül’ü ayrılması için sinsi planlar yapmasını istedi.

Kemal’in suçu ortaya çıktı. Ancak Mesude ayaklanır ayaklanmaz .kemal’den intikamını aldı ve onu bıçakladı. Kemal’in ameliyatta olması işleri iyice büyüttü, çünkü Kemal ölürse Eylül’ün yeri belki de hiçbir zaman bulunamayacaktı. Kemal’in tüm suçları ortaya çıktı derken yeni bir sorun doğdu.

Öte yandan Babasının baskısına dayanamayan Songül ile Güney ile evlendi ancak her iki aile de bu durumu kabullenemiyor. Kemal hayata döndü ve Eylül’ün yerini polislere söyledi ancak verilen adres yanlış çıktı. Peki günlerdir aç ve susuz kalan Eylül ölecek mi? Eylül oradan nasıl kurtulacak?

Eylül, gazete ilanında haberi gören bir vatandaşın ihbarı üzerine kurtuldu. Ancak Kemal bir yolunu bulup hapishaneden kaçmayı başardı.

Hepsi ve daha fazlası Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde…

İşte Kırgın Çiçekler’in yeni bölüm (84. bölüm) fragmanı:

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER