Türk Yurdu

Kara Sevda 69. Bölüm Fragmanı İzle! Kara Sevda’nın 69. Bölüm Fragmanı Yayınladı mı?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda’nın yeni bölüm fragmanı heyecanı artırıyor. Kara Sevda’nın 69. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Kara Sevda 69. bölüm fragmanı izle…

Kara Sevda 69. Bölüm Fragmanı İzle! Kara Sevda’nın 69. Bölüm Fragmanı Yayınladı mı?
Son Güncellenme Tarihi:10 Mayıs 2017 - 23:46 - 346 kez görüntülendi.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda’nın yeni bölüm fragmanı heyecanı artırıyor. Kara Sevda’nın 69. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Kara Sevda 69. bölüm fragmanı izle…

Emir ve Kemal arasında büyük savaş devam ediyor.

Kemal ve Nihan, Leonard Cohen’in unutulmaz şarkısı eşliğinde ettikleri dans herkesi büyüledi. Kemal’in, Nihan’ın kulağına “Evliliğe dans et benimle… Evleneceğim seninle, karım olacaksın..” sözleri izleyiciden tam not aldı. Kemal’in babalık davası açması dengeleri alt üst eder. Tutuksuz yargılanma kararı Emir’i çıldırtır ve Nihan ile Kemal’i ayırmak çabaları her seferinde sonuçsuz kalır. Asu ise, Emir’den elindeki büyük kozu, Zeynep’i kullanmasını ister.Öte yandan Nihan ile Kemal ise Ozan’ın ölümünün arkasındaki sır perdesini aralamakta kararlıdır. Asu, Kemal ile Nihan’ın hasretlerine son vereceklerin anlar ve Emir’e, Nihan ve Kemal’i sonsuza kadar ayırabileceği elindeki büyük kozu hatırlatarak, Emir’den, Ozan cinayetinin tek faili olarak Zeynep’i Kemaller’in önüne vermesi talep eder. Emir ise Zeynep’in hayatını değiştirecek kararını verme arefesindeyken Zeynep’in karşısına çıkar. Böylece herkes için adeta bir dönüm noktası başlar. Artık bu dörtlünün hayatı, birbirine bağlı hale gelmiştir.

“Kemal ve Nihan yıllar sonra kavuştukları mutluluğun tadını kızlarıyla birlikte çıkarırken Emir, Nihan’ı hapse yollayacağı planının son imzasını Asu’ya attırır. Nihan izinsiz maden işletmekten gözaltına alınır.

Bütün deliller Nihan’ı işaret ederken Kemal’in Nihan’ı kurtarmaktan başka düşüncesi yoktur. Kemal bu kumpasın ardındaki en zayıf halkadan başlamaya karar verir. Emir ise kurduğu oyunun mutlak galibine dönüşmüşken eli arttırmaya karar verir.

Asu’nun hırsına yenik düşerek yapacağı hata Kemal için Nihan’ın kurtuluşuna açılan bir kapıya dönüşür. Nihan ise gözaltındayken Emir’den gelen, Deniz’i kaybetmesi anlamına da gelen belgeyle sarsılır. Ama yine de geri adım atmaz. Emir’in hamlesini karşılıksız bırakmayacaktır.

Kemal Nihan’ı kurtarmak için çırpınırken, Leyla da Ayhan’la birlikte farkında olmadan Kozcuoğlu holdingin en karanlık sırlarından birini çözmek üzeredir. Bu sırrın sonunda kendisini bekleyen ölümcül tehlikenin farkında değildir.

Emir Zeynep’in Hakan’la evlenme kararından vazgeçmediğini öğrenince Zeynep’le bir araya gelir. Zeynep’i yalnızlık kuyusuna itmek için hareket alır. Zeynep, Emir’e restini çekse de, Hakan’la nikah masasına oturduğu anda bile Emir’den bir işaret bekleyecektir.

Nihan ile Kemal’in sevdası güçlendikçe Emir’in karanlığı derinleşir. İki kara sevdalının her şeye rağmen aşktan bir kale örmeye başlaması, Emir için savaş ilanı anlamı gelir. Emir herkesi içine alacak şenlik ateşini tutuşturmaya karar verdiğinde kendisini de bir sürpriz beklemektedir.” (Star TV)

Star TV’de ekrana gelecek olan dizinin 69. bölüm fragmanına sitemizden ulaşabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER