Türk Yurdu

Kanal D Kısmetse Olur Haftanın Finali’nde kim elendi? Kısmetse Olur Haftanın Finalinde kim gitti? 8 Ocak 2017 Pazar

Kanal D’nin fenomen izdivaç programı Kısmetse Olur’da haftanın finali gerçekleştirildi. Kısmetse Olur Haftanın Finali’nde çok şok edici bir sonuç meydana çıktı. Peki Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Kısmetse Olur’da bu hafta kim programdan gitti? Kısmetse Olur haftanın finali hangi isim programdan ayrıldı? 8 Ocak 2017 Pazar.

Kanal D Kısmetse Olur Haftanın Finali’nde kim elendi? Kısmetse Olur Haftanın Finalinde kim gitti? 8 Ocak 2017 Pazar
Son Güncellenme Tarihi:09 Ocak 2017 - 8:39 - 565 kez görüntülendi.

Kanal D’nin fenomen izdivaç programı Kısmetse Olur’da haftanın finali gerçekleştirildi. Kısmetse Olur Haftanın Finali’nde çok şok edici bir sonuç meydana çıktı. Peki Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Kısmetse Olur’da bu hafta kim programdan gitti? Kısmetse Olur haftanın finali hangi isim programdan ayrıldı? 8 Ocak 2017 Pazar.

Kanal D ekranlarının fenomen izdivaç programı Kısmetse Olur, her geçen gün daha da heyecanlı bir şekilde izleyiciler tarafından takip ediliyor.  Geçtiğimiz sezon itibariyle çok farklı bir format ile ekranlara gelerek izdivaç programlarına farklı bir boyut kazandıran Kısmetse Olur isimli izdivaç programı gerçekten de ülkemizin en çok izlenilen programları arasında başı çekiyor.

Gelin ve damat adaylarının farklı evlerde 12 saate yakın zamanlarda birbirlerini daha yakından tanıdığı bir platform olan ve her yeni gelen gelin adayı veya damat adayının evde yer alan başka gelin ve damat adaylarına talip olarak katılıyor.

Yaşanan şok olaylar büyük ilgi görüyor!

Gerçekten de yayınlanmaya başladığı ilk gün itibariyle herkes tarafından merakla izlenen bir izdivaç formatı olan Kısmetse Olur, hem damat adaylarıyla hem de gelin adaylarıyla zaten özellikle sosyal medya üzerinde genç kitle tarafından büyük bir ilgiliyle takip ediliyor. Kısmetse Olur programının her olayı neredeyse tıklanma rekorları kırıyor. Gelin ve damat adaylarının evlerinde gerçekten de meydana gelen olaylar herkesin ilgisini çekiyor.

Adnan’dan sevdiği Didem’e sürpriz teklif!

Hafta boyunca gerçekten de çok gergin olayların meydana geldiği Kısmetse Olur evinde yüzleri güldüren bir olay yaşandı. Damat adayı Adnan ve gelin adayı Didem, ilişkilerini farklı bir boyuta taşımak amacıyla adım attılar. Didem’e gerçekten de harika bir sürpriz hazırladığı öğrenilen Adnan, Kartepe’ye gelin adayıyla beraber gitti.  Adnan, Didem’e hazırladığı harika evlenme teklifi sürpriziyle beğenileri topladı. Adnan’ın evlilik teklifiyle Didem’de gerçekten de büyük bir şok yaşadı.

Kısmetse Olur gündeme damga vurmaya devam ediyor. Kısmetse Olur’da Haftanın Finali’nde de gerçekten her zaman büyük olaylar yaşanırken, kimin gidip kimin gitmediği de her halükarda tartışılan bir durum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER