Türk Yurdu

Jorquera’dan Önemli Açıklamalar!

Bursaspor takımının başarılı orta saha oyuncusu Cristobal Jarquera, açıklamalar yaptı. Kendisi ile ilgili ‘nöbetçi golcü’ açıklamaları hakkında da değerlendirmeler yaptı.

Jorquera’dan Önemli Açıklamalar!
Son Güncellenme Tarihi:15 Kasım 2016 - 0:24 - 818 kez görüntülendi.

Bugün gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularına yanıt veren Şilili yıldız futbolcu Cristobal Jarquera, çarşamba gününden itibaren ilk jez takımla beraber antrenmana çıktığını belirterek, “Küçük bir sakatlık yaşıyorum. Bu tarz milli takım araları takımda eksik olan şeylerin tamamlanması açısından çok iyi oluyor. Biz de elimizden geldiğince eksik taraflarımızı güçlendirmeye çalışıyoruz” açıklamasını yaptı. Jarquera, nöbetçi golcü yakıştırmalarını beğenmediğini de ifade ederek, şunları dile getirdi:

“Daha doğru ifade etmem gerekirse takımıma yardım etmenin ötesinde hedefim yok. Takımıma yardım edebildiğim kadar kendimi değerli hissediyorum. Bunu yapmaya da devam edeceğim. Nöbetçi golcü değil, başında nöbetçi olan herhangi bir etiketi çok sevdiğimi söylemem. Bütün oyuncular gibi ben de oynamak isterim ve bunun için de 11’de başlamak beni daha fazla mutlu eder ama tabi bu benim elimde olan bir tercih değil. Hem sahada var olabilmek için hem de sahanın içine girdiğimde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yıldız orta saha oyuncusu Cristobal Jarquera, geçen sezon boyunca zor günler yaşadığını fakat tüm yaşananların geride kaldığını belirterek, takıma ve şehre uyum sağladığını ifade etti.

Yıldız futbolcu bu sezon Bursaspor’un en önemli oyuncularından biri olmayı başardı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER