Türk Yurdu

İstanbul’da okullar yarın tatil mi? İstanbul’da yarın tatil açıklaması! 11 Ocak Çarşamba

İstanbul ilinde kar yağışı yoğun bir şekilde yağmaya devam ediyor. İnsanların günlük yaşantısı zora girerken, eğitim ve ulaşımda da aksamalar yaşanıyor. Peki İstanbul ilinde okullar yarın tatil oldu mu? İstanbul’da yarın okullar tatil mi? İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba okullar tatil mi? 11 Ocak 2017.

İstanbul’da okullar yarın tatil mi? İstanbul’da yarın tatil açıklaması! 11 Ocak Çarşamba
Son Güncellenme Tarihi:10 Ocak 2017 - 15:22 - 453 kez görüntülendi.

İstanbul ilinde kar yağışı yoğun bir şekilde yağmaya devam ediyor. İnsanların günlük yaşantısı zora girerken, eğitim ve ulaşımda da aksamalar yaşanıyor. Peki İstanbul ilinde okullar yarın tatil oldu mu? İstanbul’da yarın okullar tatil mi? İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba okullar tatil mi? 11 Ocak 2017.

Ülkemizde kendisini bir hayli sert bir şekilde göstermeye başlayan kar yağışı, ülke genelinde gerçekten de hayatı olumsuz bir şekilde etkilemeye devam ediyor. Dört mevsiminde yaşandığı ülkemizde bu sene özellikle kış kendisini bir hayli çok hissettirdi. Tüm illerimizde meydana gelen kar yağışı günlük hayatı zorlaştırırken, ulaşımda da sıkıntıların meydana gelmesine sebebiyet verdi.

Herkes tarafından beklenilen kar yağışı birden bire çok yoğun bir şekilde illere gelince vatandaşlarda hazırlıksız yakalandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından aslında bir hafta önceden gerçekleştirilen resmi açıklamalarla beraber vatandaşlar uyarılmıştı. Resmi açıklamalarla beraber özellikle seyahat etme gibi bir niyeti olan vatandaşları uyaran Meteoroloji Genel Müdürlüğü yoğun kar yağışına hazır olunması gerektiğine işaret etmişti.

İstanbul ilinde hafta sonu itibariyle gerçekten de kendisini ilde bir hayli fazla gösteren kar yağışı eğitim ve ulaşımda sıkıntıların olmasını meydana getirirken, edinilen önemli bilgilere göre eğitimde aksaklıkların olacağı kesin.

Resmi açıklamaya göre yarın da okullar tatil edildi. İstanbul’da meydana gelen kar yağışı 11 Ocak 2017 tarihinde de okulların tatil olmasına sebebiyet verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER