Türk Yurdu

İçimdeki Fırtına Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Star TV İçimdeki Fırtına Hangi Tarihte? İçimdeki Fırtına Oyuncu Kadrosu ve Künyesi

Star TV’nin yeni dizisi İçimdeki Fırtına yakın bir tarihte başlayacak. Herkes Star TV’nin yeni dizisi İçimdeki Fırtına’nın hangi tarihte ve ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki İçimdeki Fırtına dizisi hangi tarihte başlayacak? Star TV İçimdeki Fırtına dizisi konusu nedir? İçimdeki Fırtına Oyuncu kadrosu ve künyesi burada.

İçimdeki Fırtına Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Star TV  İçimdeki Fırtına Hangi Tarihte? İçimdeki Fırtına Oyuncu Kadrosu ve Künyesi
Son Güncellenme Tarihi:07 Ocak 2017 - 20:52 - 1202 kez görüntülendi.

Star TV’nin yeni dizisi İçimdeki Fırtına yakın bir tarihte başlayacak. Herkes Star TV’nin yeni dizisi İçimdeki Fırtına’nın hangi tarihte ve ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki İçimdeki Fırtına dizisi hangi tarihte başlayacak? Star TV İçimdeki Fırtına dizisi konusu nedir? İçimdeki Fırtına Oyuncu kadrosu ve künyesi burada.

İçimdeki Fırtına, fırtına estirecek!

Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi gelecek yakın bir tarihte izleyicilerle bir araya gelecek. Türkiye’nin en çok izlenilen televizyon kanalı olarak ön plana çıkmayı başaran Star TV, yepyeni dizi projesiyle yine reytinglere damgasını vurmaya hazırlanıyor. Star TV ekranlarında yeni başlayacak dizi İçimdeki Fırtına, harika oyuncu kadrosuyla daha ekranlara gelmeden herkesi heyecanlandırmayı başardı.

Oyuncu kadrosundaki önemli ismiler netlik kazandı!

Bu zamana kadar ekranlara getirdiği birçok önemli diziyle reytinglere damgasını vuran televizyon kanalı Star TV, yeni dizi projesi İçimdeki Fırtına ile beraber yine iyi başarıların altına imza atacağı düşünülüyor. İçimdeki Fırtına isimli dizinin harika bir dizi olarak ekranlara geleceği düşünülürken, oyuncu kadrosunda yer alacak olan önemli isimlerinde netlik kazandığı öğrenildi.

İŞTE DİZİNİN FRAGMANI:

Çok yakında izleyicilerle bir araya gelecek!

İçimdeki Fırtına adlı yeni dizi Star TV ekranlarının yeni reyting canavarı olacağı düşünülürken, kamera arkasında da gerçekten de önemli isimlerin yer alması dizinin kaliteli olacağını gösteriyor diyebiliriz. Bu zamana kadar büyük heyecanla hazırlanan ve çekimleri yapılan dizi İçimdeki Fırtına, çok yakın tarihte ekranlara gelerek izleyicilerle buluşacak.

İçimdeki Fırtına Dizisinin Konusu:

Tüm çocukluklarını birlikte, dayanışma içerisinde geçiren iki kız kardeşin zamanla birbirinin can düşmanı olmasını anlatan hikaye, hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesi, geçmiş sırların ortaya çıkması ile bambaşka bir derinlik kazanır.

Birbirinin tüm huylarını, zaaflarını bilen bu iki kardeş, kıyasıya girdikleri gizli savaşta tüm zekalarını kullanacak ve birbirlerini can evinden vurmak için sahip oldukları imkanları ortaya serecektir. Oysa bu savaş ikisi arasında kalamayacak kadar büyüktür. Bilmeden, geçmişin üzerine çekilmiş olan bir perdeyi aralamış, gözlerden gizlenmiş pek çok sırrın su yüzüne çıkmasına sebep olmuşlardır. Onların dahi kontrol edemeyeceği eski hesaplar devreye girdikçe kardeşler birbirlerini yıkmakla, birlikte hareket etmek arasında sık sık bocalayacaktır.

İçimdeki Fırtına dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

İçimdeki Fırtına’nın oyuncu kadrosunda Merve Boluğur, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Levent Can, Tarık Pabuçcuoğlu, Bilge Şen, Servet Pandur, Gizem Karaca ve Hatice Aslan paylaşıyor.

Bu harika dizinin bu sezona damga vuracağı konuşuluyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER