Türk Yurdu

İçerde 30. Bölüm Fragmanı İzle! İçerde’nin 30. Bölüm Fragmanı Yayımlandı Mı? 17 Nisan

Show TV ekranlarının bol rekortmenli dizisi İçerde’nin yeni bölüm fragmanı heyecanı artırıyor. İçerde’nin 30. bölüm fragmanı yayımlandı mı? İçerde 30. bölüm fragmanı izle…

İçerde 30. Bölüm Fragmanı İzle! İçerde’nin 30. Bölüm Fragmanı Yayımlandı Mı? 17 Nisan
Son Güncellenme Tarihi:11 Nisan 2017 - 0:54 - 392 kez görüntülendi.

Show TV ekranlarının bol rekortmenli dizisi İçerde’nin yeni bölüm fragmanı heyecanı artırıyor. İçerde’nin 30. bölüm fragmanı yayımlandı mı? İçerde 30. bölüm fragmanı izle…

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği İçerde dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

Melek Celal Baba’nın öz babasını olduğunu öğrendikten sonra, annesinin katilinin de öz babası olduğunu öğrendi ve öfkesi dinmiyor. Bu durum karşısında Celal Baba Sarp’tan yardım istedi ve eğer kızını yumuşatırsa kendisinin de bir şansı olacağının sinyallerini verdi. Öte yandan Yaşar Sarp’ın annesinin yemek dükkanına silahlı saldırı düzenledi ancak Mert komiser imdatlarına yetişti. Sarp, Coşkun’u öldü gösterip onu hastaneye götürdü ve iyileşmesini bekliyor ki gerçekleri öğrenebilme imkanı olsun. Coşkun’u Sarp’ın öldürdüğünü sanan Mert komiser ise Sarp’a çok öfkeli ve ondan intikam almak istiyor. Bu sebeple Mert komiser Sarp’ın peşini hiç bırakmıyor. Yusuf Müdür’ün oğlu ile Yaşar’ın buluşması anında, Yusuf Müdür’ün oğlunu kurtarmak isteyen Sarp, Mert komiser tarafından tutuklandı.

Sevilen dizinin son bölümünde Sarp polislerden kaçarken, Yaşar’a ulaşmaya çalıştı. Mert komiser ise Sarp’ın peşini hiç bırakmadı. Yusuf müdür ise oğlunun bir uyuşturucu satıcısı değil de, gizli polis olduğunu öğrendi ve bunun mutluluğunu yaşadı.Öte yandan Yaşar, Sarp’ı başka bir tuzağa çekerek, başka bir cinayeti Sarp’ın üzerine atmak istedi ve böylece Sarp iki cinayetten birden aranıyor. Bunu öğrenen Emniyet Müdürü Sarp’ın teslim olmasını, aksi takdirde gizli polisliğinin açığa çıkacağını söyledi. Sarp için her şey bitti derken, Sarp Yaşar’ı buldu ve paraları ele geçirdi. Bunun üzerine Yusuf müdür ile buluşan Sarp’ı ise yepyeni bir macera ile karşılaştı. Çünkü Mert komiser Sarp’ı takip ederek bu görüşmeye şahit oldu. Böylece Sarp’ın masumiyeti ortaya çıktı. Son bölümde ise Sarp ile Mert birlikte hareket etti ancak Yaşar’ın tuzağına çekildi.

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığından şüphelenir ve emin olmak için Celal ve Mert’e bir plan kurar.

Sarp’ı, Celal’den kurtarmak isteyen Füsun anne ise Celal’ öldürmeye karar verir. Kendini kaybetmiş biçimde Celal’i öldürmek için onun peşinde giden Füsun’u yolundan çevirren Yusuf müdür oldu ve ve Sarp ile ilgili gerçekleri ona anlattı.

Öte yandan Kudret ve Celal mahallede karşılaşır ve birbirlerine gözdağı verir. Yaşanan gerilim mahalledeki insanları endişelendirir.

İçerde yeni bölümüyle 17 Nisan Pazartesi günü Show TV ekranlarında…

Sevilen dizinin 30. bölüm fragmanına sitemizden ulaşabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER