Türk Yurdu

İbrahim Tatlıses Şok Açıklamalar Yaptı

İbrahim Tatlıses zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

İbrahim Tatlıses Şok Açıklamalar Yaptı
Son Güncellenme Tarihi:27 Mart 2017 - 17:42 - 309 kez görüntülendi.

İbrahim Tatlıses zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

FETÖ mağduru olduğunu iddia eden Tatlıses, sosyal medya hesabından isyan etti.

İddialara göre, Tatlıses’in 2010 yılında Ahmet Özbey’den aldığı uçak arızalı çıkınca uçağın ücretini ödememiş, bunu üzerine Özbey, İbo’nun villasına tedbir koydurmuştu. İbrahim Tatlıses 6 milyon dolar değerindeki villasını 1 milyon 530 bin TL ödeyerek icradan kurtarmıştı.

Yargıya başvuran İbo satışın iptalini istemesine rağmen talebi reddedildi. Tatlıses yaşanan olaylarla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunarak şunlar söyledi:

“Beni vuracakları zamandan bile haberleri vardı. Bakıyorum o zamanın emniyet müdürü, içişleri bakanı, savcıları, hakimleri şimdi hepsi aranıyor. Kimisi mahkemede yargılanıyor, kimisi cezaevinde, kimisi de firari! E benim ne günahım vardı da hem vuruldum, hem uçağımız gitti, hem evlerimde haciz var? Benim bildiğim Yargıtay kararları 1.5-2 seneden önce karara bağlanmaz.

Nasıl oluyor da itiraz talebimizi 54 günde reddettiler? Dosyalar incelenmeden talebin reddine karar veriliyor. Neden bu Ahmet Özbey yakalanmıyor? Damadı firari, kızı şu an cezaevinde, kendisi ortada dolaşıyor ve ha bire evlerime, hesaplarıma avukatı aracılığıyla haciz koyduruyor. 6 senedir çalışmıyorum, neyle geçiniyorum kimsenin bunu sorduğu yok. Mallarımın geri verilmesini istiyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER