Türk Yurdu

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı İzle! Hayat Şarkısı’nın 44. Bölümünde Neler Oluyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı’nın yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor. Hayat Şarkısı’nın 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayat Şarkısı 44. bölüm fragmanı izle..

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı İzle! Hayat Şarkısı’nın 44. Bölümünde Neler Oluyor?
Son Güncellenme Tarihi:22 Şubat 2017 - 0:31 - 317 kez görüntülendi.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı’nın yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor. Hayat Şarkısı’nın 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayat Şarkısı 44. bölüm fragmanı izle…

Hayat Şarkısı yine izleyiciyi ekranlara kilitleyecek. Heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de ekranlara gelen dizi yine merak uyandırdı. Peki 28 Şubat günü yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkacak olan Hayat Şarkısı’nın yeni bölümünde neler olacak. Yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Hülya hastaneden taburcu edildi ancak Düğme’nin bir süre daha kuvözde kalması gerekiyor ve bu da moralleri bozdu. Hülya bu durum karşısında Kerim’in tüm itirazlarına rağmen Cevher malikânesine dönmeyi reddetti ve Memo’yu da alarak ablasının yanına taşındı. Öte yandan Zeynep’in Kerim ile Hülya’nın gün geçtikçe daha da kötüye giden ilişkilerini düzeltebilmek amacıyla yaptığı şeytani plan herkesi şaşırtmayı başardı. Mahir babasından kalan büyük mirası reddetme düşünesi ile cebelleşirken, Kaya’nın tavsiyesi ile yepyeni bir işe koyulmaya karar verdi. Nilay ise başına dert olan nişanlısından kurtulma çabaları olumsuz sonuç verdi ve Kaya’nın başını büyük derde soktu.

Sevilen dizinin yeni bölüm (44.Bölüm) fragmanına sitemizden ulaşabilirsiniz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER