Türk Yurdu

Gönüllüler Adasında Tartışma

Survıvor 2017’nin gönüllüler adası, yine büyük bir tartışmaya sahne oldu.

Gönüllüler Adasında Tartışma
Son Güncellenme Tarihi:14 Mart 2017 - 23:20 - 171 kez görüntülendi.

Survıvor 2017’nin gönüllüler adası, yine büyük bir tartışmaya sahne oldu.

Kaybedilen ödül oyunları sonrası açlığın iyice sinirleri gerdiği gönüllüler adasında Ogeday Girişken ile Elif Şadoğlu coconut tartışması yaşadı.

Ogeday Girişken, Takım arkadaşlarının yanına giderek “Elif sana bir şey söyleyeceğim. ‘Coconut var mı?’ diyorum. Kimse ‘yok’ diyor. Sonra cebinizden çıkartıyorsunuz. Bir tane coconut yiyecektim. Ben hep açıyorum, pay etmeye çalışıyorum. Gökhan abi ‘Coconut’ı açtık, yedik’ dedi. Ne diyeyim şimdi ben? Bir tane istedim, kimse sesini çıkarmadı. Sorduğum zaman ‘var’ desen, hiç sorun değil. Bir tane de olsa verelim yani”şeklinde konuştu.
Elif Şadoğlu, ise ogeday’a “Sabah Gökhan açtı, kızartacağım diye cebime koydum. ‘Bir tane coconut var mı? Karnım çok aç’ desen zaten verirdim. Buradaki herkes kızartacağı zaman cebine koyuyor. Orada var diye çıkarıp vermedim. Orada olmasa zaten verirdik herhalde. Coconut’ın lafını mı yapacağım sana? Cebime koyduğum mu sorun oldu, ben çiğ yiyemiyorum. Açık olan varken, neden kendi olan hakkımı vereyim?” cevabını verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER