Türk Yurdu

Gisele Bündchen Özel Kampanyalar İle Podyuma Geri Dönüyor

Moda dünyasının en önemli mankenleri arasında adını uzun yıllar boyunca yazdıran Gisel Bündchen podyumları bıraktıktan sonra özel kampanyalar için geri dönüş yapıyor.

Gisele Bündchen Özel Kampanyalar İle Podyuma Geri Dönüyor
Son Güncellenme Tarihi:03 Mayıs 2016 - 19:08 - 1514 kez görüntülendi.

Moda dünyasının en önemli mankenleri arasında adını uzun yıllar boyunca yazdıran Gisel Bündchen podyumları bıraktıktan sonra özel kampanyalar için geri dönüş yapıyor. Geçtiğimiz aylarda Chanel Les Beiges kampanyası için tekrar podyuma çıkan Gisel Bündchen tekrar podyumların büyülü havasını hissetmiş olacak ki yeni kampanyalar için geri dönüyor.

Gisele Bündchen Özel Kampanyalar İle Podyuma Geri Dönüyor

Alman model Gisele Bündchen bu geri dönüşleriyle hayranlarını sevindirirken özel hayatıyla da merak edilmeye devam ediyor. Adı hep podyumların en çok kazananı ünvanıyla anılırken, “vücuduma saygı duyduğum için podyumları bırakıyorum” diyerek hepimizi şaşırttı Gisele Bündchen. Elbette onsuz olmaz! Gisele Bündchen şimdi ise Chanel Les Beiges kampanyası ile bizlerle…

Gözler hep onun üzerinde kalmaya devam edecek! O, “Vücudum bana podyumları bırakmam gerektiğini söylüyor,” diyerek, kendine duyduğu saygıyı dile getirdi elbette biz de onun bu davranışı önünde de tıpkı güzelliği önünde hayranlıkla eğildiğimiz gibi eğiliyoruz. Şimdilerde, sosyal medyada mutlu. Tom Brady ve çocuklarıyla zıplarken, eğlenirken, şen şakrak karelerine bakıyoruz. Chanel ise, tıpkı geçen sezon olduğu gibi, yeni sezonda da Les Beiges için Gisele ile olmayı seçti.

 

CHANEL GİSELE BÜNDCHEN’İ SEVİYOR

Moda dünyasının tartışmasız duayeni Kart Lagerfetd’in, Paris sokaklarında, en yalın haliyle, hatta çıplak ayak görüntülediği model, podyumları bıraktığını açıkladıktan sonra, bir kampanyaya daha imza attı; tabii yine Chanel ile. Markanın, cilde doğal bir görünüm kazandıran son kozmetik koleksiyonu Les Beiges, (Gisele’in kusursuz cildiyle birebir örtüşüyor. Zaten kampanya fotoğraflarında da podyumların daimi başrol oyuncusunun en doğal halini görüyoruz. Podyumdan tüm dünyanın gözleri önüne serilen fotoğraflar da sizce de bunun en somut kanıtı değil mi? Reklamın romantik temasına uygun, duru ifadesini ve alamet i farikası doğal saçlarım gördüğümüzde birkaç saniye ekrana kilitlenmemizin de sebebi.

 

VE SONSUZA DEK MUTLU

Gisel Bündchen, Claudia Schiffer ve Naomi Campbell ile birlikte podyumlarda en çok yer alan top model olarak kabul ediliyor. Versace ve Victoria’s Secret başta olmak üzere tüm önemli defilelerde yürüyen, sayısız derginin kapağı olan model ve eşi Tom Brady, çocukları Benjamin Rein ve Vivian Lake ile özenilen bir mutluluğa sahipler. Masallardaki “ve sonsuza dek mutlu yaşadılar” sözü umarız geçerli olur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER