Türk Yurdu

Gamze Özçelik İddialara Yanıt Verdi

Gamze Özçelik tesettürlü paylaşımının ardından yapılan yorumlara cevap verdi.

Gamze Özçelik İddialara Yanıt Verdi
Son Güncellenme Tarihi:25 Nisan 2017 - 23:20 - 224 kez görüntülendi.

Gamze Özçelik tesettürlü paylaşımının ardından yapılan yorumlara cevap verdi.

Sunucu-oyuncu Gamze Özçelik, tesettürlü fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp, Miraç Kandili’ni kutlayıp, dua istedi. Gamze Özçelik tesettürlü paylaşımının ardından yapılan yorumlara tepki gösterdi.

Özçelik, sosyal medya hesabından Kandil paylaşımı yaptı. Tesettürlü fotoğrafını paylaşan Gamze Özçelik, eklediği notla Miraç Kandili’ni kutlayıp takipçilerinden “Dua edin canlar. Çok istiyorum…”
sözleriyle dua istedi.

Güzel sanatçı ”Alemlerin nuru, yolumuzun güneşi Efendimiz, Ya ResulAllah… Sevdan sevdamız, yolun yolumuzdur. Rabbim, yolumuzu kolaylaştırsın, ayaklarımızı sabit kılsın. Miraç Kandilimiz hayırlara vesile olsun… (Dua edin canlar. Çok istiyorum.;) Ucunda rızaya bir adım daha yaklaşmak var.”dedi.

Gamze Özçelik, paylaşımının ardından bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Hakkında çıkan haberlerin ve sosyal medyada yapılan yorumların ardından oyuncu, Ganalı çocuklarla çektirdiği fotoğrafını Instagram sosyal medyada yapılan yorumlara tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu ”Bir dua ettik, bir dua istedik ortalık karışmış. Yapmayın böyle. Herşey insana dair. Biz yolumuzda samimi olalım bize yeter.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER