Türk Yurdu

Galatasaray’da Yasin Öztekin Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı! Yasin Öztekin Kimdir?

Sarı kırmızılı takım Galatasaray’da yıldız oyuncu Yasin Öztekin’in süresiz kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Yıldız futbolcu Yasin Öztekin, Tuzlaspor karşısında kırmızı kart görmüş ve teknik heyetten büyük tepki almıştı. Yıldız futbolcu Yasin Öztekin’in süresiz kadro dışı bırakıldığı Galatasaray tarafından açıklandı. Peki Yasin Öztekin Kimdir?

Galatasaray’da Yasin Öztekin Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı! Yasin Öztekin Kimdir?
Son Güncellenme Tarihi:02 Ocak 2017 - 13:25 - 652 kez görüntülendi.

Sarı kırmızılı takım Galatasaray’da yıldız oyuncu Yasin Öztekin’in süresiz kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Yıldız futbolcu Yasin Öztekin, Tuzlaspor karşısında kırmızı kart görmüş ve teknik heyetten büyük tepki almıştı. Yıldız futbolcu Yasin Öztekin’in süresiz kadro dışı bırakıldığı Galatasaray tarafından açıklandı. Peki Yasin Öztekin Kimdir?

Galatasaray’ın başarılı yıldız futbolcusu Yasin Öztekin, disiplinsiz davranışlarının olmasından dolayı geçtiğimiz haftalarda Galatasaray yönetiminin kararıyla kadro dışı bırakılmış ardından ise affedilmişti.

Ziraat Türkiye Kupası’nda Tuzlaspor’a 3-2 mağlup olunan karşılaşmada kırmızı kart gören Yasin Öztekin, herkes tarafından büyük eleştirilere maruz kalmış ardından ise yaptığı açıklamalarda yaptığının çok büyük bir hata olduğunu ve özür dilediğini dile getirmişti.

Yasin Öztekin kadro dışı!

Galatasaray yönetiminin verdiği kararla başarılı kanat oyuncusu Yasin Öztekin, süresiz kadro dışı bırakıldı. Yıldız futbolcu Yasin Öztekin’in bu karar sonrasında nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.

Yasin Öztekin kimdir?

Yasin Öztekin (d. 19 Mart 1987, Dortmund), Sol açık mevkinde forma giyen Türk millî futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray’da ve Türk Millî Takımında forma giymektedir.

Galatasaray taraftarları bu haber sonrasında ikiye bölündü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER