Türk Yurdu

FETÖ’cülerin Kirli Planı!

FETÖ’nün Türk Silahlı Kuvvetleri imamı Adil Öksüz’ün yakalanmaması için meğer bu yöntemi uyguluyormuş!

FETÖ’cülerin Kirli Planı!
Son Güncellenme Tarihi:21 Nisan 2017 - 12:14 - 277 kez görüntülendi.

FETÖ’nün Türk Silahlı Kuvvetleri imamı Adil Öksüz’ün yakalanmaması için meğer bu yöntemi uyguluyormuş!

15 Temmuz’un kilit ismi Adil Öksüz’ün yeri tespit edilmeye çalışılırken FETÖ’cülerin dünyanın her yerinden arayıp ihbar ederek bilgi kirliliğine yol açarak Öksüz’ün yerini gizlediği iddia edildi.

Darbe girişiminin üzerinden 9 ay geçmesine rağmen halen yakalanamayan FETÖ’nün Türk Silahlı Kuvvetleri imamı Adil Öksüz hakkında flaç bir iddia ortaya atıldı.

Darbe girişiminin iki numaralı faili ve 15 Temmuz’un sivil ayağının lideri olan Öksüz’ün izine hiçbir yerde rastlanmadı. Güvenlik birimlerine göre Öksüz henüz yurt dışına çıkmayı başaramadı. Ancak bu süreçte FETÖ’nün de Öksüz’ün yakalanmasını engellemek için her yolu denediği belirtildi.

İstihbarat kaynaklarından aldığı bilgilere göre, dünyanın her yerinden Öksüz’le ilgili yoğun ihbarlar yapılıyor. FETÖ üyelerinin yaptığı ihbarlarla güvenlik birimlerini bunaltmak ve yanıltmayı amaçladığı belirtiliyor.

Öksüz’ün yakalatacak ihbara 4 milyon TL ödül verilmesi nedeniyle tedirgin olan FETÖ’nün, vatandaşlardan gelecek bilgileri karartmak için bu yöntemi kullandığı ifade ediliyor. Öksüz’ün yurt dışında olduğuna ilişkin çok sayıda ihbar yapılması ise dikkat çekici olarak değerlendiriliyor. Öksüz’ün kaçtığı izlenimi verilerek Türkiye’deki arama çalışmalarının sekteye uğratılmasının hedeflendiğinin ifade edildiği olayda, Öksüz için en yoğun ihbarların FETÖ’cülerin ağırlıkta olduğu ülkelerden gelmesi ise dikkatten kaçmıyor.

Başta Almanya, Hollanda, İsviçre, ABD, İngiltere, İsviçre ve Afrika ülkelerinden ‘Öksüz burada’ şeklinde yoğun ihbarlar geliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER