Türk Yurdu

Fethullah Gülen’in İki Yeğeni Tutuklanarak Cezaevine Göderildi!

Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması elebaşı Fethullah Gülen’in yeğenleri oldukları ifade edilen Büşra Gülen ile Hüseyin Gülen’in mahkeme kararıyla tutuklandıkları öğrenildi.

Fethullah Gülen’in İki Yeğeni Tutuklanarak Cezaevine Göderildi!
Son Güncellenme Tarihi:02 Kasım 2016 - 15:16 - 2845 kez görüntülendi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Erzurum 1’inci Sulh Ceza Hakimliği tarafından FETÖ’ye olmak suçundan haklarında yakalama kararı bulunan Fethullahçı Terör Örgütü lideri olan Fethullah Gülen’in yeğenleri Hüseyin Gülen ile Büşra Gülen’in Yeşilyurt Semti’nde bir evde saklandığını tespit etti. Ekipler tarafından belirlenen adrese gerçekleştirilen baskın sonucunda terörist Fethullah Gülen’in yeğenleri Hüseyin Gülen ile Büşra Gülen geçen 23 Ekim günü ekipler tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin yakalandığı evde gerçekleştirilen arama sonucunda 2 bilgisayar, 2 cep telefonu, fotoğraf makinesi ve 2 bin TL ekipler tarafından ele geçirildi. Örgüt üyesi oldukları ve örgütün kriptolu haberleşme sistemi olan ‘ByLock’ kullandıkları tespit edilen yeğenler İzmir’de gerçekleştirilen işlemlerinin sonrasında Erzurum iline gönderildi.

Cezaevine gönderildiler!

Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan Hüseyin Gülen ile Büşra Gülen dün adliyeye çıkarıldı. Hüseyin Gülen ile Büşra Gülen FETÖ/PDY’ye üye oldukları gerekeçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildikleri öğrenildi.

FETÖ’ye böylelikle bir darbe daha yapılmış oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER