Türk Yurdu

Fatsa’da Kayıp Olan Kızlar Bulundu

Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde 5 gündür kayıp olan 17 yaşındaki Melike Türkan ve Nazlı Özdemir, dün gece hastaneye gelmeleri üzerine bulundu.

Fatsa’da Kayıp Olan Kızlar Bulundu
Son Güncellenme Tarihi:23 Nisan 2017 - 12:30 - 271 kez görüntülendi.

Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde 5 gündür kayıp olan 17 yaşındaki Melike Türkan ve Nazlı Özdemir dün gece hastaneye gelmeleri üzerine bulundu.

Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde, geçen 18 Nisan sabahı okula gitmek için evden çıkan Fatsa Anadolu Lisesi 12’nci sınıf öğrencileri Melike Türkan ve Nazlı Özdemir akşam eve dönmeyince aileleri jandarmaya başvurmuş, Fatsa İlçe Jandarma Komutanlığı ve Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çalışma başlatmıştı.

İddiaya göre kayıp kızlardan birinin annesi dün rahatsızlanarak Fatsa İlçe Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Bunu öğrenen kızlar dün gece hastaneye geldi. Bu sırada hastane güvenlik personeli, aranan iki genç kızı tanıyınca alıkoyup polise haber verdi. Melike Türkan ve Nazlı Özdemir polis ekiplerine teslim edilerek İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Olay yerinin jandarma sorumluğunda olması nedeniyle kızlar Fatsa İlçe Jandarmaya Komutanlığı’ndan gelen ekibe, ardından da ailelerine teslim edildi. Kızların niye evlerine gitmedikleri ve bu sürede ne yaptıkları konusunda bilgi verilmedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER