Türk Yurdu

Evlat Kokusu 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı-Hemen İzle

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Evlat Kokusu’nun yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Evlat Kokusu’nun 7. bölüm fragmanını tıkla izle. Evlat Kokusu’nun 7. bölümü adeta nefesleri kesiyor.

Evlat Kokusu 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı-Hemen İzle
Son Güncellenme Tarihi:21 Nisan 2017 - 21:05 - 212 kez görüntülendi.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Evlat Kokusu’nun yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Evlat Kokusu’nun 7. bölüm fragmanını tıkla izle. Evlat Kokusu’nun 7. bölümü adeta nefesleri kesiyor.

Başrollerini Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Burak Çelik, Gülper Özdemir, Nilgün Türksever, Aslı Orcan, Leyla Kader İlhan ve Su Burcu Yazgı Coşkun’un )paylaştığı dizi daha ilk tanıtımından itibaren dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Erol Özevi’nin yönetmenliğini, Endemol Shine Türkiye’in ise yapımcılığını üstlendiği dizinin hikayesi şöyle:

“Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir.

Zeyno’nun bir anlık öfkesi, onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir. Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır.

Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir.

Evlat Kokusu, vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.” (Kanal D)

Evlat Kokusu yeni bölümüyle 26 Nisan günü Kanal D ekranlarında…

İşte sevilen dizinin 7. bölüm fragmanı:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER