Türk Yurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı-Hemen İzle!11 Nisan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV’nin fenomen dizisi EDHO fragmanı tıkla izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölümü nefesleri kesiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı-Hemen İzle!11 Nisan
Son Güncellenme Tarihi:10 Nisan 2017 - 2:05 - 326 kez görüntülendi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV’nin fenomen dizisi EDHO fragmanı tıkla izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölümü nefesleri kesiyor.

Handan yengenin yaralanmasıyla uzun bir süre geçirilen bölümde, Ayşen’in Hızır Reislere ihanetini de görmüş olduk. CIA için çalışan bir grupla anlaşma yapan Ayşen herkes tutuklandıktan sonra kocası Civciv ile yurt dışında yaşama planları yapmaktadır. Bu anlaşma karşılığında da evlere ve Hızır’ın deposuna böcek yerleştirdi. Bu böcekler sayesinde CIA’e çalışan grup Hızır Reis’in her zaman bir adım önünde oldu.

Hızır Reis, Civciv’i sorguya çeker ve Ayşen’i sorar, Ayşen’in hala CIA’e çalışan grup ile görüşüp görüşmediğini soran ve Civciv bildiği durumu Hızır Reis’e zorlanarak anlatır.

Civciv, Hızır Reis ile konuştuktan sonra Ayşen’in aileye ihanetini öğrenir ve yıkılır… Aile masasının etrafındaki herkes bu durumdan dolayı yıkılır… Alpaslan’ın annesi Handan yengenin de felç kalması ve bu durumların sebebi tamamen Ayşen’in aileyi satmasından kaynaklanıyor…  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümünde Hızır Reis, Ayşen’in ölüm emrini verir. Alpaslan, annesinin ağır yaralanmasının sebebinin Civciv ve Ayşen olduğunu öğrenir ve Fidanlık’a doğru yola çıkar.Öte yandan İlyas, Esra ve annesi ile görüşerek evliliklerinin bittiğini söyler…

Alparslan hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan’a sıkar ve Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan’ın Ünal’ın ölümüyle ilgili CIA ile uzlaşmış olmasını bir türlü anlayamaz. Bu durum son ana kadar Avni’nin öldürüleceğini tahmin ettiğinden pusuda bekleyen Serkan’ı oldukça mutlu eder ve bu da düşman taraf için her şeyin yolunda gittiğini gösterir. Bir diğer kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan Suzi’nin geri dönmesidir. CIA için şimdi sıra Suzi’dedir. Ünal Kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek durumda olduğu için ölümü istenmektedir.

Diğer yandan Avni ve Mertin ardından İlker’i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesine çok az kalmıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölümü 11 Nisan Salı günü ATV ekranlarında…

İşte fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanı:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER