Türk Yurdu

Diriliş Ertuğrul’un Candar Beyi Kalp Krizi Geçirdi

Diriliş Ertuğrul isimli dizide bu sezon katılan ünlü oyuncu Erden Alkan kalp krizi geçirdi.

Diriliş Ertuğrul’un Candar Beyi Kalp Krizi Geçirdi
Son Güncellenme Tarihi:25 Ekim 2016 - 13:55 - 1470 kez görüntülendi.

Her hafta çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve kırılmadık rekor bırakmayan dizi Diriliş Ertuğrul dizisine bu sezon itibariyle dahil olan ve Candar Beyi karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncu Erden Alkan’ın kalp krizi geçirdiği haberi alındı. Başarılı oyuncu Erden Alkan’ın ameliyattan çıkmasının ardından yoğun bakım servisinde tedavisine devam edildiği öğrenildi.

TRT 1 ekranlarında harika işlerin altına imza atmayı başaran dizi Diriliş Ertuğrul’un 3. sezonunda oyuncu kadrosuna katılan ve Candaroğulları Beyliğinin Candar Beyi karakterine hayat veren başarılı oyuncu Erden Alkan’dan çok üzücü bir haber geldi. Usta oyuncu Erden Alkan’ın kalp krizi geçirdiği öğrenildi.

Usta oyuncu Erden Alkan, 22 Ekim Cumartesi günün akşam saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sebebiyle Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırıldığı öğrenildi. Geçirdiği ameliyat operasyonunun ardından yoğun bakıma aldığı ifade edilen ünlü oyuncu Erden Alkan’ın sağlık durumunu doktorların kontrol ettiği öğrenildi.

Yaşanan bu gelişme sonrasında usta oyuncunun dizideki rolüne devam edip, etmeyeceği de henüz bilinmiyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER