Türk Yurdu

Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı Tıkla İzle? Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı Yayımlandı

TRT1 ekranlarının bol rekortmenli dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor Diriliş Ertuğrul’un 79. bölüm fragmanı yayımlandı.Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanı tıkla izle…

Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı Tıkla İzle? Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı Yayımlandı
Son Güncellenme Tarihi:05 Mart 2017 - 13:36 - 507 kez görüntülendi.

TRT1 ekranlarının bol rekortmenli dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor Diriliş Ertuğrul’un 79. bölüm fragmanı yayımlandı.Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanı tıkla izle…

Diriliş Ertuğrul nefesleri kesmeye devam ediyor. Her bölümüyle yepyeni heyecanlar yaşatan dizinin 79’uncu bölümünde neler olacağı merak konusu oldu.

Ural ve Çolpan Hatun Saadettin Köpek tarafından yargılanacakken son anda gelen kadı işleri bozdu. Kadı Ural Bey’in ölümüne karar verdi. Bu durum karşısında üzüntüden hastalanan Candar Bey hayatını kaybetti, Aliyar Bey ise adil davranışından dolayı obası ve ailesi tarafından yargılanıyor. Candar Bey’in ölümün üstüne Saaddettin Köpek, Ural’ın idamını erteledi. Ural’ın tekfuru öldürmediği ortaya çıktı ve aklandı. Saadettin Köpek oyunlarına devam ediyor. Saadettin Köpek Ertuğrul’u ikna etti, Ural Bey diyet karşılığında serbest bırakıldı. Ancak Ertuğrul Bey, Saadettin Köpek’e bir şart koştu. Şarta göre, Ural Bey serbest kalacak ancak Çavdar Obası’nın Beyi Aliyar Bey olacaktı. Yaptıkları oyunlarla Ural’ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul’un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural’ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir. Peki şimdi, çıkarı zedelenen, Ural’ın bey olması için iki adamını bile gözünü kırpmadan harcayan Vasilius’un hamlesi ne olacaktır? Sadettin Köpek nasıl bir yöntem izleyecektir? Diğer yandan Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural’ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı? Ural için Aliyar’a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan’dan işitince nasıl bir tavır izleyecektir? Batuhan’ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır? Vasilius’un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena’nın akıbeti ne olacaktır? Onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır?

TRT 1 ekranların rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul her hafta tüm hızıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Çok ciddi izleyici kitlesine sahip dizi her Çarşamba günü saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

İşte 29 Şubat Çarşamba günü saat 20:00’da TRT1’de ekrana gelecek olan dizinin 79. bölüm fragmanı:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER