Türk Yurdu

Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İzle – TRT 1 HD Ertuğrul Bey, savaşıyor! Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragman tanıtımı Youtube HD izle

TRT 1’in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un 73. yeni bölümünün fragmanı büyük bir heyecanla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul’un 73. bölümünün fragmanında yine nefes kesen olaylar olacak. Peki Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragmanı TRT 1 HD ile, Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Ertuğrul Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulabilecek mi? Ertuğrul Bey kendisine kurulan tuzaktan nasıl kurtulacak?

Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İzle – TRT 1 HD Ertuğrul Bey, savaşıyor! Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragman tanıtımı Youtube HD izle
Son Güncellenme Tarihi:11 Ocak 2017 - 23:58 - 644 kez görüntülendi.

TRT 1’in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un 73. yeni bölümünün fragmanı büyük bir heyecanla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul’un 73. bölümünün fragmanında yine nefes kesen olaylar olacak. Peki Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm fragmanı TRT 1 HD ile, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımı burada izle.

TRT 1 ekranlarında gerçekten de harika bir izleyici kitlesine sahip olarak ekranlara gelen başarılı dizi Diriliş Ertuğrul hiçbir problem yaşanmadan yayın hayatını sürdürüyor.  Bu zamana kadar gerçekten de büyük bir reyting oranıyla ekranlara gelen dizi Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosuyla da rakip dizileri gerçekten de ezip geçiyor.

Eski Türk tarihini anlattığından dolayı insanların milli duygularını canlandıran başarılı dizi Diriliş Ertuğrul bu akşam 72. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Bu yeni bölümde de yine Diriliş Ertuğrul, büyük bir heyecan içerisinde yaşanan olayları izleyicisine nefes almadan izlettirmeyi başardı. Özellikle Erturğul Bey ve onun obasında bulunan dostları düşmanlara karşı büyük bir mücadele verdi.

Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul’un 72. bölümünde neler yaşandı?

Sadettin Köpek, Çavdar odasına misafir giderek Ertuğrul ile alakalı kulislerine orda devam etti… Ural Bey’in bunca zamandır üzerinde çalıştıklarına bir de Sadettin Köpek eklenince Çavdar obası da Ertuğrul bey’i kendisine düşman olarak görmeye başladı.

Sadettin Köpek Çavdar obasında gördüğü Ural Bey’in kardeşine aşık olur. Ural Bey de kardeşi ile evlenmeleri için Sadettin Köpek’in aklına bu fikri sokar.

Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm Fragmanı

Ertuğrul Bey tuzağa çekildi

Bu sırada Bizans tekfuru hanlı pazar ile ticaret yapmayacağını söylemesi üzerine, Ertuğrul bey Bizans tekfuru ile görüşmeye gitti… Bizans tekfurunun adamı Vasilyus tarafından Ertuğrul’a kurulan kumpasa düşen tekfur Ertuğrul’a saldırır… Neler olacağı Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm’de göreceğiz.

Diriliş “Ertuğrul” gelecek hafta 73. yeni bölümüyle ekranlara gelecek ve bu bölüm herkes tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Yeni bölüm gerçekten de iple çekiliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER