Türk Yurdu

Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm izle TRT 1 HD tek parça izle – Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm izle Youtube HD izle 18 Ocak 2017

Diriliş Ertuğrul yepyeni bölümü 73. yeni bölümüyle ekranlara dün akşam geldi. Ertuğrul ve yandaşları yine düşmanlarıyla savaşacak. Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm TRT 1’den izlenebilir. Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm canlı TRT 1 izle, Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm Tıkla Youtube HD izle. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm 28 Aralık Çarşamba HD izle. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm canlı izle 18 Ocak 2017 Çarşamba. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tek parça izle.

Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm izle TRT 1 HD tek parça izle – Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm izle Youtube HD izle 18 Ocak 2017
Son Güncellenme Tarihi:19 Ocak 2017 - 19:03 - 1526 kez görüntülendi.

Diriliş Ertuğrul yepyeni bölümü 73. yeni bölümüyle ekranlara dün akşam geldi. Ertuğrul ve yandaşları yine düşmanlarıyla savaşacak. Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm TRT 1’den izlenebilir. Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm canlı TRT 1 izle, Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölüm Tıkla Youtube HD izle. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm 28 Aralık Çarşamba HD izle. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm canlı izle 18 Ocak 2017 Çarşamba. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tek parça izle.

TRT 1 ekranlarının başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam 73. yeni bölümüyle ekranlara gelecek ve sevenleriyle buluşacak. Reyting rekorları kıran diziyi izleyiciler büyük bir merakla beklerken, yayınlanan fragmanda ise nefes kesen olaylar yine herkesi meraklandırmayı başardı.

Her hafta farklı olayların meydana geldiği ve Osmanlı tarihini anlatan yani bizi anlatan süper dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde de yine herkesin nefesini kesecek. Aldığı reyting oranları sonrasında ne kadar kaliteli bir dizi olduğunu herkese gösteren başarılı dizi Diriliş Ertuğrul, 7’den 70’e herkes tarafından seyrediliyor. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olarak tarihe geçen Diriliş Ertuğrul, bu akşam saatler 20.00’a geldiğinde 72. yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Diriliş 73. Bölüm Tek Parça İzle

Çok önemli oyunculardan kurulu kadrosuyla Osmanlı tarihini en iyi şekilde anlatmaya gayret gösteren Diriliş Ertuğrul, her hafta Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yerini alıyor.

Yurt dışında da takip ediliyor!

Hem genç hem de usta oyunculardan kurulu bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, kısa süre içerisinde ülkemizde büyük ilgi görürken, yurt dışından da farklı ülkelerde hayatını sürdüren insanlar tarafından merakla takip ediliyor.

dirilis-ertugrul-66-yeni-bolum-izle

Diriliş Ertuğrul’un 72. yeni bölümünde yine Ertuğrul Bey’in başına birçok farklı olay gelecek. Bu olaylar yine herkesin nefesini tutarak diziyi takip etmesine sebep olacak.

Kaliteli dizi işte bu!

TRT 1 ekranlarının en başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul gerçekten herkes tarafından beklenen yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi, gerçekten de büyük başarıların altına imza atarak ne kadar kaliteli bir dizi olduğunu gösteriyor.

Diriliş Ertuğrul’un 73. yeni bölümünde neler meydana gelecek?

Hanlı Pazar’ı artık ele geçiren Ertuğrul, kendisini kıskanan Türk beylerinin yanında, kendisine ezelden beridir düşman olan Sadettin Köpek ve Haçlılarda eklenmiştir. Diriliş Ertuğrul 73. Bölümde Ertuğrul yeni düşmanlarıyla tanışacak.

dirilis-ertugrul-66-yeni-bolum-canli-izle

Candar Bey’in teklifini kabul etmeyen Ertuğrul Bey yine farklı olaylarla karşı karşıya kalacak. Uğramış olduğu baskın sonrasında yaralı bir şekilde kurtulan Turgut Alp’tan beklenmedik bir tepki gelecek ve herkes bu tepki karşısında adeta şoka girecektir.

TRT 1 ekranlarının harika dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam ekranlara getireceği 73. yeni bölümüyle yine nefesleri kesmeyi amaçlıyor. Bu harika bölümde yine Diriliş Ertuğrul’un ana karakteri Ertuğrul Bey çok zor şartlarda Obasını korumaya çalışacak.

Ekranlara geldiği gün itibariyle herkes tarafından büyük heyecanla takip edilen dizi Diriliş Ertuğrul, reytinglerdeki başarılı performansı sayesinde de yayın hayatında problem olmadan devam ediyor. Dizi gerçekten de herkes tarafından heyecanla izleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER