Türk Yurdu

Devlet Bahçeli söz verdi! İdam kararı kayıtsız şartsız desteklenecek!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı grup toplantısında AK Parti’li milletvekillerine seslendi. Bahçeli yaptığı konuşmada eğer AK Parti İdam cezasını meclise getirirse buna MHP’nin kayıtsız şartsız destek vereceğini söyledi.

Devlet Bahçeli söz verdi! İdam kararı kayıtsız şartsız desteklenecek!
Son Güncellenme Tarihi:21 Şubat 2017 - 12:07 - 776 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı grup toplantısında AK Partili milletvekillerine seslendi. Bahçeli yaptığı konuşmada eğer AK Parti İdam cezasını meclise getirirse buna MHP’nin kayıtsız şartsız destek vereceğini söyledi.

MHP lideri Devlet bahçeli partisinin grup toplantısında hem Türkiye gündemi hem dünya gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Konuşmasında özellikle ‘hayır’ cephesine sert eleştirilerde bulunan Bahçeli “16 Nisan’ı fırsatçı gibi bekleyenlere sesleniyorum: Halep yolunda deve izi saymayın, kargayı bülbül diye satmaya kalkmayın. Hiç kimse yutmaz. Kazdığınız kuyuya bir kez daha düşeceksiniz.” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz Türkiye için dönüm noktası olduğunu ve Türkiye’nin bu beladan bir an önce temizlenmesi gerektiğini belirten Bahçeli idam cezasına ilişkin AK Parti’ye çağrıda bulunarak “15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı’na suikast yapmak isteyen darbecilerin yargınlanmasına başlanmıştır.Milletimiz idam istiyorsa bize düşen bunu Meclis’e götürmektir. AK Parti top çevirmesin, idamda samimiyse MHP’nin sözü söz, buna kayıtsız şartsız destek verecektir. ” dedi.

Devlet adamlığını uzun süredir gösteren ve vatan uğruna kararlar alan Devlet Bahçeli halkın isteğini ve sesini bu şekilde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne duyurmuş oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER