Türk Yurdu

Derbide Seyirci Rekoru! 45 Bin Taraftar Maçı İzledi!

Bu akşam oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde seyirci rekoru kırıldığı öğrenildi. Bu önemli müsabakanın başlamasına günler kala biletleri tüketmeyi başaran taraftarlar sarı kırmızılı takım Galatasaray karşısında stadı adeta karnaval bölgesine çevirmeyi başardılar. Öte yandan bu derbiyi 45 bine yakın taraftar izledi.

Derbide Seyirci Rekoru! 45 Bin Taraftar Maçı İzledi!
Son Güncellenme Tarihi:20 Kasım 2016 - 23:49 - 985 kez görüntülendi.

Bu akşam oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde seyirci rekoru kırıldığı öğrenildi. Bu önemli müsabakanın başlamasına günler kala biletleri tüketmeyi başaran taraftarlar sarı kırmızılı takım Galatasaray karşısında stadı adeta karnaval bölgesine çevirmeyi başardılar. Öte yandan bu derbiyi  45 bine yakın taraftar izledi.

Fenerbahçe’de sezonun ilk derbisinde seyirci rekoru kırıldı. Ezeli rakibi Galatasaray’a karşı sahasında zorlu bir mücadeleye çıkan sarı-lacivertliler taraftarlarından büyük destek aldı.

2 saat kala stada girdiler!

Günler öncesinden biletleri tüketen taraftarlar, Ülker Stadı’nda büyük bir coşku yaşattı. Maçtan saatler önce Kadıköy’de toplanan taraftarlar tam 2 saat öncesinde de stada giriş yaptı.

Bir ilke imza atıldı!

45 bine yakın bir doluluk oranı yakalanırken, bu sezon ilk kez bu denli bir kalabalık oldu. Ayrıca taraftarlar bir ilke daha imza attı.

Kareografi ilk defa yapıldı!

Yine bu sezon ilk kez koreografi yapıldı. Fenerbahçe Kulübü’nün de ön ayak olduğu organizasyonda bayrak şov oldu. Stattaki her koltuğa küçük bayraklar bırakıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER