Türk Yurdu

Cumhurbaşkanlığı Köşkü Bugün Kalabalık Olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son günlerde yaşanan terör olayları ve Ankara saldırısı sonrası bugün Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde çok sayıda toplantı düzenleyecek.

Cumhurbaşkanlığı Köşkü Bugün Kalabalık Olacak
Son Güncellenme Tarihi:17 Mart 2016 - 13:26 - 1043 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son günlerde yaşanan terör olayları ve Ankara saldırısı sonrası bugün Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde çok sayıda toplantı düzenleyecek.

Son günlerde yaşanan gelişmelerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün bir dizi toplantı ile değerlendirmeler yapacak. Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde yapılacak olan toplantılarda Erdoğan son günlerde yaşanan terör olayları ve Ankara saldırısı sonrası atılacak adımları değerlendirecek. İlk olarak sabah saat 11’de Mit Müsteşarı ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan terör olayları ile ilgili son bilgileri ve değerlendirmeleri aldı. MİT Müsteşarları toplantısı ardından Erdoğan ile Davutoğlu saat 12’de bir araya geldi. Erdoğan’ın temasları ve toplantıları gün sonuna kadar devam edecek.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TOPLANTILARLA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRECEK

Ankara Kızılay’da gerçekleşen bombalı saldırı ve ülke içi önemli görüşmeler bugün Cumhurbaşkanlığı Köşkünde yapılacak toplantıda masaya yatırılacak. Cumhurbaşkanlığında her Perşembe günü rutin olarak yapılan görüşmelerde bugün konuşulması planlanan konu oldukça fazla. Ankara’nın göbeğinde yaşanan terör saldırısı ve Türkiye’yi ilgilendiren önemli gelişmeler bugün Cumhurbaşkanlığı köşkünde konuşulacak konular arasında yer alıyor.

ERDOĞAN GENELKURMAY BAŞKANI HULİSİ AKAR’LA GÖRÜŞECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 11.00’de MİT Müsteşarlarını ağırladıktan sonra saat 12.00’de Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşecek. Erdoğan saat 14.00’de şehit aileleri ve gazilere övünç madalyası verecek ve daha sonra saat 15.30’da da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ı makamında kabul edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak saat 17.00’de Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanı Serdar Özgüldür ile görüştükten sonra günü noktalayacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER