Türk Yurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İlk Kez Anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemde yaşadığı bir anısını yıllar sonra ilk kez anlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İlk Kez Anlattı
Son Güncellenme Tarihi:06 Nisan 2017 - 23:46 - 471 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemde yaşadığı bir anısını yıllar sonra ilk kez anlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kanal 7-Ülke TV ortak yayınında Mehmet Acet’in sorularını cevaplandırdı.

Recep Tayyip Erdoğan, “Seçim kampanyası için Tokat’a gidiyorum. Giderken kış mevisimiydi. Bolu’yu aştık, orada meşhur ‘Kargasekmez’ derler. Tam orada biz kaymaya başladık, sabah namazından sonra. Namazı kıldık tekrar yola çıktık oradan. Ve araba dönüyor, 5 arkadaşız arabanın içinde. Döne döne bariyerlere vurduk. Vurduktan sonra hiç unutmuyorum. Karşıdan Urfa Cesur otobüsü geliyor. Ve tabi bizi hemen aldılar. Bizi hemen önce Düzce’ye getirdiler, Düzce’de bizi almadılar. Ambulans yok ambulans. Bizi bir minibüsün içine koydular, sanki eşya koyar gibi. Yaralı arkadaşlarımızdan bir tanesi bizim serumları tutuyor. Hemşire de vermediler. Ve biz o hşlimizle Bolu’ya gittik. Devlet Hastanesinde sorulan soru şu! Bunlar memur mu, sigortalı mı? Dediler ‘alamayız’ SSK Hastanesine götüreceksiniz. Ordan da SSK hastanesine götürdüler. Yine ambulans falan yok. Yaralıyız, kırıklar mırıklar var. Ben bile bunu yaşadım. Onun için arkadaşlarıma şunu söyledim. Türkiye’yi 4 temel direk üzerinde yükseltmemiz lazım. ‘eğitim, sağlık, adalet, emniyet” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER