Türk Yurdu

Çöpten Ceset Çıktı!

İstanbul Fatih’te çöp konteynerinda bavulun içine konmuş bir kadın cesedi çıktı.

Çöpten Ceset Çıktı!
Son Güncellenme Tarihi:04 Mayıs 2017 - 12:20 - 241 kez görüntülendi.

İstanbul Fatih’te çöp konteynerinda bavulun içine konmuş bir kadın cesedi çıktı.

İstanbul Fatih’te çöp konteyneri içindeki bavuldan ikiye katlanmış ve palet ipi ile bağlanmış 30-35 yaşlarında bir kadın cesedi bulundu. Habertürk’ün haberine göre yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen kadının önce dövüldüğü, ardından da 4 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü açıklandı.

Olay Fatih Aksaray Katip Kasım Mahallesi Güvenlik Caddesi’nde yaşandı. Gece kağıt toplayıcısı çöp konteynerini karıştırdığı sırada bir çuval içerisinde bulunan bavulu açtığında cesetle karşılaştı. Kağıt toplayıcısının çevredekilere haber vermesi üzerine olay yerine polise çağırıldı. Kısa sürede olay yerine gelen Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olay yeri polislerinin yardımıyla cesedin bulunduğu bavulu konteynerden çıkardılar.

Edinilen bilgiye göre, yapılan incelemede 30-35 yaşlarındaki kadının feci şekilde dövüldükten sonra vücudunun 4 yerinden bıçaklandığını belirlediler. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen kadının cesedinin bavula sığması için, ayaklarından ellerinden ve boynundan ikiye katlanacak şekilde palet ipiyle bağlandığını gördü. Katil ya da katillerin bavulu önce siyah bir poşete sardığı, daha sonra da çuvala koyarak çöp konteynerine attığı belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından kadının cenazesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER