Türk Yurdu

Cilt Bakımı İçin Kadınların Yeni Gençlik Sırrı: ThermiLift

Yaşlanmaya karşı sürekli yeni yöntemler ortaya çıkarken son dönemin en gözde yöntemi ise Thermelift. Thermelift yöntemi ile kısa sürede etkili cilt bakımı ile gençlik enerjisi yakalayıp daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Cilt Bakımı İçin Kadınların Yeni Gençlik Sırrı: ThermiLift
Son Güncellenme Tarihi:03 Mayıs 2016 - 19:09 - 1409 kez görüntülendi.

Yaşlanmaya karşı sürekli yeni yöntemler ortaya çıkarken son dönemin en gözde yöntemi ise Thermilift. Thermilift yöntemi ile kısa sürede etkili cilt bakımı ile gençlik enerjisi yakalayıp daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Cilt Bakımı İçin Kadınların Yeni Gençlik Sırrı: ThermiLift

Farklı yöntemlerle yağlanma, sarkma gibi sorunlardan kurtulmak mümkün. Son dönemin gözde yöntemlerinden biri de Thermilift. İnsanlığın kırışıklıklarla savaşı aslında yeni değil, M.Ö. 3 binli yıllara dayanıyor. Eski Mısır’da bulunan yazılarda ‘Yaşlı adamı gençliğe döndürmek’ başlığı altında asit reçeteleri hazırlandığı keşfedilmişti, Mısırlılar öldükten sonraki yaşamlarında iyi görünmeleri için kırışıklıkları ve sivilceleri önleyen reçetelerle gömülürdü. Mısırlılar donuk ve mat cilt tonu ile baş etmek için tütsü, bal mumu, zeytinyağı, çim ve sütten oluşan bir karışımı yüzlerine yayarak altı güne kadar ciltlerinde tutarlardı. Kleoparra‘nınsa süt banyoları meşhurdu.

 

Bugün malum, genç kalabilmek için sayısız yöntem var. Bu yöntemlerden en yenisi ABD den sonra Türkiye’de kullanılmaya başlanan ThermiLift, Jennifer Aniston ve Sarah Jcssica Parker‘ın a tercih ettiği ‘Gençlik İksiri‘ yöntemiyle ameliyatsız ve doğal sonuçlara ulaşmak isteyenler için lifting vc lipoliz işlemleri tek seansta gerçekleştiriliyor.

Yüz, gıdı, boyun, göz çevresi, kol sarkması, karın bölgesinde yağlanma, sırt, basen, popo kaldırma, vajina sıkılaşması, göğüs dikleştirme ve koltuk altı terlemesine karşı etkili uygulama, hastaların yağ sorununu çözerken, aynı zamanda lifting etkisiyle germe ve sıkılaşma İhtiyacım karşılamayı hedefliyor. Mevcut yöntemlerden en büyük farkı her iki soruna da aynı anda çözüm sunuyor olması.

 

THERMİLİFT GÜZELLİK TEK SEANSTA ÇÖZÜM VADEDİYOR

Uzmanlar uygulamayla ilgili şu bilgileri veriyor: “ThermiLift’in deri yüzeyinden uygulanan mevcut yöntemlerden en büyük farkı cilt yüzeyini etkilemeden, deri altına odaklanarak gerçekleştiriliyor olması, Çünkü cildin yüzeyinden uygulanan lazer, yukarıdan aşağı doğru İnerken dokulara hasar verebiliyor. Yöntemde ince uca sahip başlık cildin altına yerleştiriliyor. Ardından kontrollü termal enerji bedel dokuya uygulanarak küçültme etkisi sağlanıyor. Sonuçlar hemen görülmekle birlikte tedavinin olumlu etkileri zaman ilerledikçe artıyor.

THERMİLİFT HEMEN ETKİLİ

Bu yöntem, en az üç yıl boyunca etkili olmayı hedefliyor. Uygulama sonrası cildin kolajen üretimi artmaya başladığı için ciltte hemen görülen sıkılaşma, toparlanma, yüz ovalinin belirginleşmesi ve lifting etkisi meydana gelmesi amaçlanıyor. İlk seanstan itibaren başlayan olumlu etkiler, süre ilerledikçe de artarak devam ediyor. Kadınların yeni bir hayata başlarken eski yılların getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak, kendilerini yenilemek için estetik yaptırdığını söyleyen uzmanlar estetikte doğallığın giderek önem kazandığının altını çiziyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER