Türk Yurdu

Cesur ve Güzel 9. bölümde Cesur’a suikast düzenleniyor. Cesur ve Güzel 9. Bölüm yeni fragmanı

Star TV’nin çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel’de sular durulmuyor. Her perşembe günü yayınlanan Cesur ve Güzel geçtiğimiz hafta yayınlanmamış, dizinin 9. bölümü 12 Ocak perşembe günü yayınlanacağı duyurulmuştu. Cesur ve Güzel 9. bölümde neler olacak? Cesur ve Güzel 9. Bölüm yeni fragmanı

Cesur ve Güzel 9. bölümde Cesur’a suikast düzenleniyor. Cesur ve Güzel 9. Bölüm yeni fragmanı
Son Güncellenme Tarihi:11 Ocak 2017 - 17:52 - 553 kez görüntülendi.

Star TV’nin çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel’de sular durulmuyor. Her perşembe günü yayınlanan Cesur ve Güzel geçtiğimiz hafta yayınlanmamış, dizinin 9. bölümü 12 Ocak perşembe günü yayınlanacağı duyurulmuştu. Cesur ve Güzel 9. bölümde neler olacak? Cesur ve Güzel 9. Bölüm yeni fragmanı haberimizde…

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı fenomen dizi Cesur ve Güzel 12 Ocak Perşembe günü star tv ekranlarında yerini alacak. 9. Bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide sular durulmak bilmiyor. 8. Bölümde Cesur’un Korludağ’lara oyun oynadığı tamamiyle ortaya çıkmış artık savaş açık açık başlayacaktı. 8. Bölümün sonunda polislerin Cesur’u yılbaşı gecesi Süha ile konuşurken kelepçelediği sahne ile bitmişti.

Yeni yayınlanan 9. bölüm fragmanlarına göre, Cesur kendisine kurulan pusudan kurtulmuş ancak yeni problemler ile karşı karşıyadır. Tahsin Korludağ Cesur’un Hasan Karahasanoğlu’nun oğlu olduğunu öğrendiğinden artık bu işi sonlandırmak ister.

Cesur ve Güzel 9. Bölümde neler olacak?

Dizinin 9. bölümünün son yayınlanan fragmanında Cesur ve Süha’nın eski bir jipte yolucuk yaptığını görünüyor… Tahsin Korludağ Cesur için hazırladığı suikast planında, Süha’nın da o araçta olduğunu tahmin etmeyerek aracın fren sistemini bozduruyor. Süha’nın araçta olduğunu öğrenen Tahsin Korludağ sinir küpü haline geliyor.

İşte Cesur ve Güzel 9. bölüm yeni fragmanı:

 

Geçen hafta Cesur ve Güzel  dizisi neden yayınlanmadı? 

Başarılı dizi Cesur ve Güzel, ülkemizde meydana gelen terör olayları dolayısıyla bu haftalık yayın hayatına ara verdi. Yaşanan üzücü olaylar dolayısıyla sadece Cesur ve Güzel değil diğer diziler de gelecek hafta yayın hayatlarına devam edecekler. Yani Cesur ve Güzel herhangi bir şekilde final yapmadı veya durduk yere yayın hayatına son vermedi.

Cesur ve Güzel yarın yeni bölümüyle Star TV ekranlarında yer alacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER